امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151490
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۰۵
تعداد بازدید: 316
به گزارش پیروان مــوعــود ، پرسپولیس با چندین گزینه برای حضور در دروازه تیمش در سه بازی ای که سوشا مکانی محروم است آغاز کرده و البته تمام گزینه ها ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، پرسپولیس با چندین گزینه برای حضور در دروازه تیمش در سه بازی ای که سوشا مکانی محروم است آغاز کرده و البته تمام گزینه ها بعد از دادن پاسخ منفی به سمت دروازه تیم های دیگر رفته اند.

این در حالی بوده که محمدباقر شعبانی، از لیگ دسته یک در تمرینات این تیم حاضر شده بود و حتی در اردوی کیش نیز سرخپوشان را همراهی کرده بود. اما در جدیدترین لیستی که در سایت رسمی باشگاه قرار گرفته نامی از این دروازه بان دیده نمی شود و گفته می شود او نتوانسته نظر برانکو را علیرغم فشار مدیران برآورده کند و به همین منظور این تیم به دنبال گلر دیگری است.

از ایمان صادقی به عنوان جدی ترین گزینه پرسپولیس برای حضور در دروازه این تیم نام برده می شود و حتی گفته می شود او به زودی با عقد قرارداد با این تیم به تمرینات اضافه خواهد شد.

دروازه بان فصل گذشته ملوان بندر انزلی که از تیم استقلال برای گذراندن دوران سربازی به انزلی رفته بود، با پایان سربازی اش قصد دارد به جمع سرخپوشان بپیوندد. صادقی همان دروازه بانی است که در دیدار جذاب پرسپولیس و ملوان در ورزشگاه آزادی با اخراج از زمین، باعث شده بود مازیار زارع در درون دروازه قرار گیرد و زارع نیز پنالتی حساس رقیب را گرفت و ملوان را پیروز این دیدار کرد.

سابقه استقلالی ایمان صادقی می تواند از او یک یاغی کوچک این دو تیم یاد کرد.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها