امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151500
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۵۴
تعداد بازدید: 436
به گزارش پیروان مــوعــود، اکبر عبدی درباره علت حضورش در شهر اصفهان به فارس گفت: درحال حاضر مشغول بازی در یک فیلم سینمایی به کارگردانی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، اکبر عبدی درباره علت حضورش در شهر اصفهان به فارس گفت: درحال حاضر مشغول بازی در یک فیلم سینمایی به کارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز هستم.

وی در ادامه افزود: لوکیشن این فیلم سینمایی در شهر اصفهان است که تا چندی دیگر به پایان خواهد رسید. اسم این فیلم سینمایی «یک قدم بیا جلو» است.

او همچنین درباره نقشی که در این فیلم سینمایی آن را ایفا می‌کند اظهار داشت: در این فیلم نقش محضردار را به عهده دارم که با پروازی به سمت دبی در حال رفتن است که با سقوط هواپیما به خلیج فارس مواجه می‌شود.

عبدی در ادامه افزود: در حقیقت فیلم از جایی شروع می‌شود که این کاراکتر در کما است. او در این عالم متوجه می‌شود که اگر بخواهد با اعمالی که تاکنون انجام داده به آن دنیا سفر کند شرایط سختی را متحمل خواهد شد. در نتیجه بعد از به هوش آمدن تلاش می‌کند بسیاری از رفتارهای اشتباه خود را اصلاح کند.

از بازیگران این فیلم سینمایی به کارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز می‌توان به «اکبر عبدی»، «مهران رجبی»، «محمد شیری» و «شقایق فراهانی» اشاره داشت.

 

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها