امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151502
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۵۴
تعداد بازدید: 407
به گزارش پیروان مــوعــود، هومن حاج عبدالهي درباره بازي‌اش در «پايتخت۴» افزود: در اين سري به دليل لطف خدا و قصه خوبي که نيما وارسته، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، هومن حاج عبدالهي درباره بازي‌اش در «پايتخت۴» افزود: در اين سري به دليل لطف خدا و قصه خوبي که نيما وارسته، خشايار الوند و محسن تنابنده نوشته بودند نقش رحمت پررنگ تر شده بود، البته همواره عرض نقش براي من مهم است و از آنجايي که اعتماد کامل به هوش و فکر محسن تنابنده دارم هيچگاه در مورد طول نقش با او صحبت نکردم.

وي گفت: مذاکرات ۱+۵ و بازي هاي تيم ملي واليبال سبب شد نقش رحمت و تکيه کلام هايش بين مردم جايگاه ويژه اي پيدا کند، اما از سويي هم زماني که به شيريني فروشي مي روم و مي گويم يک رديف هم ناپلئوني بچين همه به من مي خندند.

حاجي عبداللهي افزود: نمي توان گفت که در سري بعد نقش رحمت پر رنگ تر مي شود يا نه، چون ممکن است به دليل آنکه آنقدر دنبال سوسن دويده، از دست رفته باشد، بايد منتظر ماند و ديد قرار است در آينده چه اتفاقاتي پيش مي آيد، در کل تمام شخصيت هاي پايتخت مثل رنگ هاي مداد رنگي هستند که در کنار هم تابلوي زيبايي را به وجود مي آورند و کم و زياد بودن نقش ها مهم نيست.

وي گفت: درون پايتخت سادگي جريان دارد و همين رئال بودنش موجب جذب مخاطب مي شود همه ما وقتي به مشکلاتي که مثلا نقي با آن ها گرفتار بود بر مي‌خوريم با بحران رو به رو مي‌شويم، اما اکنون که از بيرون او را مي بينيم بهتر مي‌توانيم با آن ارتباط برقرار کنيم، از قديم هم گفته‌اند که آنچه که از دل بر آيد بر دل نشيند و دليل دوست داشتني بودن پايتخت نيز همين است.

 

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها