امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151522
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۱۶
تعداد بازدید: 338
به گزارش پیروان مــوعــود، به دنبال اظهار محبت‌های مراجع عظام تقلید نسبت به تیم مذاکره کننده هسته‌ای در طول سال‌های اخیر، خصوصاً در ...

به گزارش پیروان مــوعــود، به دنبال اظهار محبت‌های مراجع عظام تقلید نسبت به تیم مذاکره کننده هسته‌ای در طول سال‌های اخیر، خصوصاً در دیدار اخیر محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور با حضرات آیات وحید خراسانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی و موسوی اردبیلی، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان طی نامه‌های جداگانه‌ای از رهنمودها، حمایت‌ها و دعاهای خیر آیات عظام نسبت به اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای خالصانه تشکر کرد.

ظریف در بخشی از این نامه، اظهارات محبت آمیز مراجع عالیقدر تقلید را موجب دلگرمی مضاعف و امید بیشتر در مسیر احقاق حقوق ملت مسلمان و انقلابی کشورمان ارزیابی کرد.

محمد نهاوندیان ضمن سفر به قم و مشهد در روزهای 24 و 25 تیرماه با حضرات آیات وحید خراسانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی و موسوی اردبیلی ملاقات و گزارشی از عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای را ارائه کرد.

از سوی دیگر حضرات آیات عظام در این دیدارها از تلاش‌های تیم مذاکره کننده و هیأت دولت تشکر کرده و اظهار داشتند: ایستادگی تیم مذاکره کننده در این مدت طولانی ستودنی است.

 

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها