امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151525
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۱۶
تعداد بازدید: 331
به گزارش گروه بین الملل فرهنک نیوز، سان در این افشاگری مدعی شده که بارون جان سول، نماینده حزب کارگر در مجلس عیان انگلیس، در یکی از خانه های خود در ...

به گزارش گروه بین الملل فرهنک نیوز، سان در این افشاگری مدعی شده که بارون جان سول، نماینده حزب کارگر در مجلس عیان انگلیس، در یکی از خانه های خود در برج دلفین، پس از مصرف مواد مخدر کوکائین، با دو زن رابطه جنسی نیز برقرار کرده است. 

در تصاویری که سان از این نماینده 69 ساله انگلیسی و متحد سابق تونی بلر منتشر کرده، وی در حال مصرف کوکائین است. 

برج دلفین تنها دو کیلومتر با پارلمان انگلیس فاصله دارد و بارون سول ماهانه 1000 پوند ماهانه اجاره یکی از آپارتمان های آن را پرداخت می کند. 

این نماینده فاسد مجلس انگلیس، دو فرزند از خانمی به نام جنیفر دارد. همسر او، استاد دانشگاه دورهام است. 

بر اساس این گزارش، نماینده مجلس عیان انگلیس که در فاصله سال های 2001 تا 2011 بیش از 403،000 هزار پوند هزینه کرده، در فیلم سه خط کوکائین را در عرض 45 دقیقه مصرف می کند. بارون سول در پایان به فاحشه ها 200 پوند پول نقد می دهد و مابقی دستمزد آنها را در قالب یک چک پرداخت می کند.

در سال 1996 پس از به قدرت رسیدن حزب کارگز، تونی بلر، سول را به عنوان وزیر دفتر اسکاتلند برگزیده بود.فساد در میان نمایندگان انگلیس مجلس های این کشور بسیار زیاد است. چندی پیش تعدادی از نمایندگان پارلمان، متهم به کودک آزاری شده بودند. 

به دنبال این رسوایی بارون سول؛ از سمت خود به‌عنوان معاون سخنگوی مجلس اعیان انگلستان استعفا داد. روزنامه میرور انگلستان می‌نویسد ظاهراً وی از سمت ریاست کمیته مسئول رفتار اعضای مجلس اعیان نیز کناره‌ گرفته است.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها