امروز : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 July 24
۰۰:۴۲
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151527
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۲۴
تعداد بازدید: 790
به گزارش پیروان مــوعــود، علیرضا منصوریان از دلایلش برای نارضایتی از اتفاقات مراسم انتخاب برترین های لیگ برتر گفت. او می گوید این مراسم بیشتر برگزار ...

به گزارش پیروان مــوعــود، علیرضا منصوریان از دلایلش برای نارضایتی از اتفاقات مراسم انتخاب برترین های لیگ برتر گفت. او می گوید این مراسم بیشتر برگزار شده بود تا سازمان لیگ تعاملی سازنده داشته باشد با همه تیم های لیگ برتری و این جوایز نمی تواند بر اساس آرای شرکت کنندگان، اینگونه تقسیم شده باشد. 

او در این باره گفت:«ببینید من به خاطر ایمان مبعلی تیمم دلخورم. فقط می خواهم بپرسم که او چطور دیشب هیچ جایزه ای نبرد؟ یکی مثل ایمان که در رسیدن تیمش به 8 تیم برتر آسیا نقش مستقیم داشته، بازیکنی که تیمش از همان شروع لیگ تا پایانش در جمع مدعیان بوده و بالاترین کیفیت را داشته، چطور نه بهترین بازیکن می شود و نه بهترین هافبک؟ بازیکنی که در تمام طول فصل بسیاری از کارشناسان درباره توان بالای فنی اش گفته اند، خیلی از این اعضایی که حق رای داشتند، همان هایی بودند که بارها از ایمان تعریف کرده بودند. بدون شک من اصلا نمی خواهم بازی های خوب آندو و قاسم حدادی فر را زیر سئوال ببرم اما این سئوال برایم وجود دارد که چطور ایمان حتی بین نامزدها هم قرار نگرفته است؟ یا مثلا چطور ممکن است که بهترین گلزن و آقای گل لیگ، بهترین مهاجم نشود ، بازیکنی که با اختلافی فاحش توانسته بالاترین عملکرد را بین مهاجمان داشته باشد. این ها فقط ابهام هایی است که ایجاد می شود.»

او در ادامه با تشکر از نفس برگزاری چنین مراسمی گفت:« من نمی خواهم زحمات دوستان را نادیده بگیرم اما به نظرم بهتر بود همه چیز را شفاف سازی می کردند تا این همه ابهام به جای نماند. اگر نظر من را بپرسید ، می گویم دوستان به جای برگزاری جشن برترین ها ، مراسم تعامل با باشگاه ها را برگزار کردند. »

او در پایان با تبریک به حسین فرکی گفت:«البته جا  دارد به حسین آقای فرکی، استاد بزرگم تبریک بگویم. به نظرم ایشان مثل همیشه عملکرد خوبی داشتند و حتما شایستگی این جایزه را داشتند. من به عنوان کسی که با برگزاری یک بازی فیرپلی توانستم نقش مهمی در قهرمانی سپاهان داشته باشد، از صمیم قلب این موفقیت را به ایشان تبریک می گویم و البته به یحیی عزیز هم برای تلاش هایی که کرده و فصل موفقی که پشت سر گذاشته خسته نباشید می گویم و از او برای این فوتبال زیبا که به هواداران فوتبال ایران هدیه داده تشکر می کنم. فقط امیدوارم سازمان لیگ هم با شفاف سازی درباره آرای حاضرین، این ابهام ها را از بین ببرد.»  

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها