امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151529
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۲۴
تعداد بازدید: 431
به گزارش پیروان مــوعــود، سعید معروف افزود: روزهای ابتدایی تمرینات سخت است و بیشتر کارهای بدنی انجام می دهیم تا به شرایط عادی قبلی بازگردیم تا پس از ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سعید معروف افزود: روزهای ابتدایی تمرینات سخت است و بیشتر کارهای بدنی انجام می دهیم تا به شرایط عادی قبلی بازگردیم تا پس از یک هفته تمرین شاهد شادابی همیشگی بازیکنان باشیم. مسیر جام جهانی مسیر بسیار دشواری است و 11 مسابقه در 15 روز داریم اما این شرایط برای همه تیم ها برابر است و همه تیم ها با این شیوه و این جدول رقابت خواهند کرد.

معروف خاطرنشان کرد: امیدوارم مسابقات ما در جام واگنر و دیدارهای تدارکاتی در روسیه به آمادگی ما کمک کند و در شرایط مسابقه قرار بگیریم تا در جام جهانی به مشکلات همیشگی در آغاز هر تورنمنت بر نخوریم و با برد شروع کنیم. مسابقات روزهای اول برای ما خیلی تعیین کننده است و امیدوارم با پیروزی پیش برویم.

وی ادامه داد: مقابل لهستان و آمریکا حرف های زیادی برای گفتن داریم اما از هم اکنون نمی توان چیزی را پیش بینی کرد چون جام جهانی شیوه خاصی برای برگزاری دارد و آماده بودن از نظر بدنی اهمیت زیادی در آن دارد.

کاپیتان تیم ملی والیبال درباره شانس صعود این تیم به بازی های المپیک گفت: مسابقات جام جهانی نخستین مرحله کسب سهمیه المپیک است. پس از آن یک انتخابی دیگر هم داریم. هدف والیبال ایران گرفتن سهمیه المپیک در جام جهانی است اما تیم های دیگر هم با آمادگی کامل در آن شرکت می کنند و کار آسانی نداریم.

وی افزود: باید روی مسابقات خود تمرکز بیشتری داشته باشیم تا اگر بتوانیم در جام جهانی ژاپن سهمیه بگیریم. هدف والیبال ایران جبران ناکامی دوره قبل و صعود به المپیک است تا برای نخستین بار در این رقابت ها شرکت کنیم.

معروف در پاسخ به سوالی درباره درخواست ملی‌پوشان از مسئولین گفت: صحبت کردن در مورد این موضوعات دیگر بی‌معناست. فعلا تمرکز فدراسیون و بازیکنان روی مسابقات انتخابی المپیک است. در مورد حواشی به موقع صحبت کردیم.

وی درباره تیم باشگاهی آینده اش گفت: هنوز تیم خود را انتخاب نکرده ام اما به احتمال 99 درصد در ایران می مانم. 

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار