امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151531
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۲۴
تعداد بازدید: 395
به گزارش پیروان مــوعــود، هاشم بیک زاده در خصوص جدایی‌اش از باشگاه استقلال به فارس گفت: در ابتدا جا دارد از آقای پرویز مظلومی، نظری جویباری و ...

به گزارش پیروان مــوعــود، هاشم بیک زاده در خصوص جدایی‌اش از باشگاه استقلال به فارس گفت: در ابتدا جا دارد از آقای پرویز مظلومی، نظری جویباری و بهرام امیری تشکر کنم که به من لطف کردند و در این مدت صحبت‌های خوبی را با من انجام دادند.

وی افزود: باشگاه استقلال با من صحبت کرد ولی خودم ترجیح دادم که از استقلال بروم و جایی باشم که بدون حاشیه به فوتبالم برسم.

مدافع فصل گذشته استقلال در ادامه گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: دوست دارم امسال در تیمی فوتبال بازی کنم که بدون حاشیه باشد و حقیقاً از این همه هیاهو خسته شده‌ام  ولی ان‌شاءالله اگر قسمت بود دوباره به استقلال برمی‌گردم. من در لیست مازاد آقای مظلومی نبودم و به فوتبال من اعتقاد داشت ولی در این مدت مسائلی اتفاق افتاد که دوست دارم فکرم راحت باشد و دیگر به آن‌ها فکر نکنم.

بیک‌زاده در پایان در خصوص مقصد خود برای فصل اینده گفت: با صبای قم به توافق رسیده‌ام و کار کردن با علی دایی را افتخار خود می‌دانم و امیدوارم هستم با این تیم به موفقیت برسم.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار