امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15154
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 125
بر اساس این گزارش، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز سه‌شنبه(28 خرداد‌ماه سال جاری) به جایگاه 5 سایت پرمخاطب ایران دست یافت و هم ...

بر اساس این گزارش، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز سه‌شنبه(28 خرداد‌ماه سال جاری) به جایگاه 5 سایت پرمخاطب ایران دست یافت و هم اکنون بعد از موتورهای جست‌وجوی گوگل، یاهو، سایت ورزش سه و سرویس بلاگفا پربازدید‌ترین سایت اینترنتی ایران و پرمخاطب‌ترین رسانه اینترنتی فارسی زبان است. فارس همچنین در میان کل وب سایت های اینترنتی جهان رتبه 574 را کسب کرده است.

در گزارش معاونت پژوهش و آموزش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آمده است: مأخذ این رتبه‌بندی سایت الکسا است که براساس میزان مراجعه، میزان استناد، میزان ماندگاری مخاطب در سایت، میزان مخاطب از میزان کل مخاطبان اینترنت، میزان بازدید به ازای هر مخاطب و ملاک‌هایی از این دست این رتبه‌بندی انجام شده است.

بر اساس این بررسی، هم اکنون فارس در میان 100 سایت خبری برتر جهان قرار دارد، حدود 41 صدم مخاطبان کل اینترنت جهان به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مراجعه می‌کنند و در چندین کشور رتبه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس زیر هزار است.

طبق گزارش معاونت پژوهش و آموزش فارس، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شاخص‌های مرجعیت و سرعت انتشار نیز رتبه نخست خبرگزاری‌های کشور را داراست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها