امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151572
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۵:۲۰
تعداد بازدید: 413
دبیرکل سازمان بدر
به گزارش پیروان موعود، هادی العامری، دبیرکل سازمان بدر عراق در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفت: مواضع ترکیه در قبال داعش تغییری نکرده و تحرکات اخیر ...

دبیرکل سازمان بدر

به گزارش پیروان موعود، هادی العامری، دبیرکل سازمان بدر عراق در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفت: مواضع ترکیه در قبال داعش تغییری نکرده و تحرکات اخیر این کشور فریب و پوششی برای حمایت از داعش پس از رسیدن کردها به مرزهای ترکیه است.

وی همچنین با اشاره به وضعیت امنیتی بغداد و سایر نقاط عراق، خاطرنشان کرد: بغداد پس از عملیات رمادی امن خواهد شد. مقوله ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش با عدم سیطره بر بغداد تمام شد و به زودی فلوجه، رمادی، بیجی و سایر مناطق را هم از او پس خواهیم گرفت.

العامری تاکید کرد که جنگ با داعش نباید در عراق پایان یابد بلکه پایان آن باید در سوریه باشد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، وی در ادامه با اشاره به نقش مثبت جمهوری اسلامی ایران در مقابله با گروه تروریستی داعش تاکید کرد: اگر حمایت ایران در پاسخ به فتوای مرجعیت دینی و پشتیبانی از بسیج مردمی نبود، داعش نه تنها کل عراق بلکه کشورهای خلیج فارس را هم اشغال می‌کرد.

العامری که در دوران صدام، دیکتاتور سابق عراق در تبعید و در ایران بود، رهبری سپاه بدر را برعهده داشته و در کنار نیروهای ایرانی علیه حملات عراق در دهه 80 میلادی جنگید.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها