امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 29
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151594
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۲۵
تعداد بازدید: 320
به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنایت های گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف سوریه ادامه دارد. این گروه تروریستی در جدیدترین جنایت خود یک جوان سوری ...

به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنایت های گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف سوریه ادامه دارد. این گروه تروریستی در جدیدترین جنایت خود یک جوان سوری را به یک جرم واهی در ملاء عام در استان «دیرالزور» سوریه گردن زد.داعش جرم این جوان را فساد در زمین اعلام کرده، اما طبق معمول این گروه تروریستی هیچ مدرکی را برای اثبات این جرم ارائه نکرده است.

استان دیرالزور که در شرق سوریه قرار دارد و داعش برای ایجاد رعب و ترس در میان مردم به صورت هفتگی تعدادی از مردان سوری را در این استان شرقی سوریه به جرم های واهی و به شیوه های مختلف اعدام می کند.

جنایت های داعش در استان دیرالزور سبب شده که تعدادی از جوانان این استان به مباره با این گروه تروریستی برخیزند و پایگاه ها و عناصر داعش به صورت روزانه در مناطق مختلف استان دیرالزور هدف حملات نیروهای مردمی قرار می گیرد.

داعش یک سال پیش توانست بخش اعظم استان دیرالزور را به اشغال خود در آورد و این گروه تروریستی هم اکنون قوانین خود را در این استان شرقی سوریه اجرا می کند.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار