امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151595
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۰۳
تعداد بازدید: 378
به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنایت های داعش در سوریه تمامی ندارد. این گروه تروریستی در جدیدترین جنایت خود یک پیرمرد سوری را به طرز فجیعی اعدام ...

به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنایت های داعش در سوریه تمامی ندارد. این گروه تروریستی در جدیدترین جنایت خود یک پیرمرد سوری را به طرز فجیعی اعدام کرد. داعش این پیرمرد سوری را به جرم آنچه که جادوگری عنوان کرده، در شهر «تدمر» در استان «حمص» با حضور جمعی از مردم این شهر گردن زد.

طبق روال معمول، این گروه تروریستی برای اثبات جرم این پیرمرد، هیچ مدرکی ارائه نداده است و به نظر می رسد این مرد سوری به دلایل واهی اعدام شده باشد.

گروه تروریستی داعش به صورت روزانه در مناطق مختلف سوریه تعدادی از مردان این کشور را در ملاء عام و به جرم های واهی اعدام می کند تا مردم مناطق اشغالی جرات قیام بر ضد این گروه تروریستی را نداشته باشند.

داعش بخشی از مناطق حومه شرقی استان حمص از جمله شهرهای «تدمر» و «سخنه» را در اشغال خود دارد و این گروه تروریستی قوانین ویژه خود را در این مناطق اجرا می کند.

نیروهای ارتش سوریه در هفته های اخیر عملیات بزرگی را برای آزادی شهر «تدمر» آغاز کردند و توانستند که با پیشروی در اطراف این شهر، خود را به چند کیلومتری شهر «تدمر» برسانند.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها