امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151609
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 344
به گزارش پیروان مــوعــود ، استقلالی ها پس از کش و قوس فراوان سرانجام اسپانسر خودشان در لیگ برتر پانزدهم را معرفی کردند.شرکت "ری را".همان ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، استقلالی ها پس از کش و قوس فراوان سرانجام اسپانسر خودشان در لیگ برتر پانزدهم را معرفی کردند.شرکت "ری را".همان شرکتی که چند وقت پیش شايعه شده بود پسر محمد علي رامين یکی از  سهام داران آن است اما سايت باشگاه استقلال آن زمان این خبر را تكذيب كرد.

استقلالی ها آن زمان مدعی شدند که "ری را" اسپانسر استقلالی ها نیست و قرار است شرکت صنایع نوین اسپانسر آبی ها باشد. شركت صنايع نوين متعلق است به شاهرخ سبک دست كه اسپانسرينگ استقلال را براي دوره اي ٣ ساله بر عهده گرفته است و بايد سالي نزديك به ٣٠ ميليارد بپردازد. او البته به درآمدزايي فكر مي كند و اجاره برند باشگاه به شركت هايي چون ري را يكي از اين راه هاي درآمدزايي است. شركتي كه پيش آمده بود اما خبر حضور ياسين رامين در آن باعث شد كمي ديرتر با سبك دست به توافق برسد. اين در حالی است که البته در اسناد شرکت "ری را"نامی از همسر مهناز افشار به چشم نمی آید.

صبح چهارشنبه بود که نصرالله سجادی در اظهار نظری اعلام کرد همه موانع برداشته شده و استقلالی ها با اسپانسر جدید در لیگ برتر پانزدهم شرکت می کنند."ری را"طرف قرارداد با شاهرخ سبک دست است که بهره برداری از فضاهای تجاری باشگاه و برند آن را اجاره کرده است.اما جنجال ها از جایی شروع شد که یک عکس چند نفره از نظری جویباری،سبک دست و البته یاسین رامین منتشر شد.آن زمان در خبرها آمده بود که یاسین رامین سهام دار این شرکت تجاری است اما پیدا نکردن هیچ رابطه ای بین این شرکت، یاسین رامین و عکسی که منتشر شده بود همه چیز را به باد فراموشی سپرد.

با همه این تفاسیر و  فارغ از اینکه چه کسی مالک این برند تجاری است باید گفت که امضای این قرارداد خیال استقلالی ها را از بابت مشکلات مالی حل می کند. چون قرار است این اسپانسر رقمی بیش از 20 میلیارد تومان در طول فصل را دراختیار این باشگاه پر طرفدار قرار بدهد.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار