امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151629
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 304
از استان صلاح الدین خبر می‌رسد، نیروهای ارتش و گروه های دواطلب مردمی و فرزندان عشایر غیور عراقی نبردهای بی مان خود را برضد گروه های مسلح تروریست وابسته به داعش در این استان ادامه می دهند.

به گزارش پیروان موعود به نقل از پایگاه خبری المسله، شورای استان الانبار امروز جمعه اعلام کرد، تاکنون دهها تن از نیروهای مسلح وابسته به سازمان تروریستی داعش به دست نظامیان ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی در جبهه های نبرد با داعش در استان الانبار به هلاکت رسیده اند.

عبد عماش یکی از اعضای شورای استان الانبار هم در این باره اعلام کرد: نیروهای امنیتی و نیروهای ارتش و پلیس و رزمندگان عشایر عراقی موفق شدند طی چندین عملیات نظامی زمینی پایگاه های گروه‌های مسلح تروریست داعشی را منهدم سازند، و این حملات بیشتر در مناطق غربی استان الانبار به وقوع پیوسته‌اند.

وی در این باره توضیح داد: بخش اعظم این عملیات در بخش هیت و در نزدیک منطقه البغدادی و اطراف حدیثه روی داده است.

این عضو شورای استان الانبار در ادامه افزود: در این عملیات ده‌ها تن از اعضای گروه‌های مسلح تروریست وابسته به داعش به هلاکت رسیدند.

از سوی دیگر در استان صلاح الدین هم خبر می‌رسد، نیروهای ارتش و گروه های دواطلب مردمی و فرزندان عشایر غیور عراقی نبردهای بی مان خود را برضد گروه های مسلح تروریست وابسته به داعش در این استان ادامه می دهند.

حیدر العبادی نخست وزیر عراق هم شامگاه دیروز 5 شنبه با حضور در مقر فرماندهی عملیات مشترک آخرین دست آوردهای عملیات نظامی علیه گروه‌های تروریستی و تکفیری داعشی را بررسی کرد.

دفتر رسانه ای نهاد نخست وزیری عراق در این باره با صدور بیانیه ای اعلام کرد: حیدر العبادی رئیس شورای وزیران عراق به مقر فرماندهی عملیات مشترک عزیمت کرد و با حضور در دفتر فرماندهی عملیات برضد داعش آخرین تحولات و دست آوردهای حاصله از این عملیات را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

هم اکنون نیروهای امنیتی و داوطلبان مردمی و فرزندان غیور عشایر عراقی عملیات نظامی خود را در دو استان صلاح الدین و الانبار برای نابودی داعش و پاکسازی این دو استان ادامه می دهند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها