امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151659
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۶
تعداد بازدید: 456
به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از جروزالم پست، شرکت کنندگان در مراسم رژه همجنس گرایان در بیت المقدس توسط یک مرد مسلح به چاقو مورد حمله قرار گرفتند. ...

به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از جروزالم پست، شرکت کنندگان در مراسم رژه همجنس گرایان در بیت المقدس توسط یک مرد مسلح به چاقو مورد حمله قرار گرفتند. در پی یورش این فرد به جمعیت همجنس گرایان، دست کم ۶ نفر مجروح شدند.

بر این اساس این حمله موجب اختلال در مراسم مذکور شد به گونه ای که شرکت کنندگان به سرعت متواری شدند. در واکنش به این حمله «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن محکوم کردن این اقدام، مدعی شد رژه همجنس گرایان در بیت المقدس نشانگر وجود آزادی در اراضی اشغالی فلسطین است. به ادعای نتانیاهو حفظ آزادی و حق انتخاب یکی از ارزش های اولیه برای شهرک نشینان صهیونیست است. این در حالی است که برگزاری مراسمی از این دست با انتقادهای شدید گروه های اسرائیلی همراه بوده است. بنا بر اعلام پلیس بیت المقدس عامل این حمله فردی است که پیشتر نیز سابقه چنین اقدامی داشته است. وی که در حمله به مراسم مشابهی در سال ۲۰۰۵ دست کم ۴ نفر را با چاقو مجروح کرده بود، به تازگی از زندان آزاد شده بود.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار