امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15166
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، آیت‌الله آملی لاریجانی در ابتدای این دیدار تاکید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، آیت‌الله آملی لاریجانی در ابتدای این دیدار تاکید کرد: با حفظ استقلال دستگاه قضایی آماده همکاری با دولت و کمک به بهبود امور هستیم.

رئیس قوه قضاییه حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری را نشانه‌ای از پایبندی مردم به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی دانست و با تاکید بر اینکه علاوه بر تبریک به منتخب ملت باید به ملت بزرگ ایران نیز تبریک گفت افزود: باید پاسخ حضور حماسی مردم و رای آنان را با تلاش و همت و خدمت صادقانه داد چرا که این مردم شایسته خدمت رسانی هرچه بهتر هستند.

رئیس دستگاه قضا محور نخستین دیدار خود با رئیس جمهور منتخب مردم را تعامل قوا اعلام کرد و گفت: قوای سه گانه خدمت بیشتر به مردم عزیز و پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران را با همکاری کامل می‌توانند برآورده کنند.

آیت الله آملی لاریجانی همکاری میان قوای سه گانه را بسیار ضروری خواند و با تاکید بر آمادگی دستگاه قضایی برای تعامل با قوه مجریه اظهار کرد: قطعاً‌ دعای خیر بزرگان و اهل معنا پشت سر منتخب ملت خواهد بود و امیدواریم خداوند به ایشان در انجام وظایف توفیق عنایت کند.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی نیز با تأکید بر جایگاه مهم قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه حافظ حقوق ملت، حافظ آزادی‌ها و عدالت است و باید با تمام قوا برای پیشگیری از وقوع جرم اقدام کند و دو قوه مجریه و قضاییه نیازمند همکاری مستمر هستند.

رئیس جمهور منتخب تأکیدکرد: همکاری و هماهنگی میان قوا مرز ندارد چرا که هدف تأمین منافع کشور و حل و فصل معضلات مردم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار