امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15168
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 83
شاهین محمد صادقی نماینده مردم کازرون و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

شاهین محمد صادقی نماینده مردم کازرون و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تمکین اصولگرایان به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: قیاس انتخابات92  با انتخابات88 یکی از نشانه‌های مظلومیت نظام جمهوری اسلامی است؛ در هر دو انتخابات مجری و ناظر یکی بود اما در یکی از آنها گروهی نظام را به تقلب متهم کرده و کشور را به آشوب کشیدند.

وی با بیان اینکه هیچ سندی مبنی بر تخلف در انتخابات 88 وجود نداشت، تصریح کرد: برخی که نتیجه انتخابات را مطابق میل خود نمی‌دانستند بر اساس شهوت قدرت و هوای نفس عمل کرده و تهمت تقلب را به نظام وارد کردند در حالی در انتخابات 92 اصولگرایان با تمکین به نتیجه انتخابات و تبریک به رئیس‌جمهور منتخب ثابت کردند که رای مردم را فارغ از نتیجه انتخابات محترم می‌دانند.

محمد صادقی با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهور منتخب در اولین نشست خبری خود، گفت: همانطور که همه ما آقای روحانی را فردی معتدل می‌شناسیم ایشان مواضع مناسبی در نشست خبری مطرح کرد به طوری که اگر فردی دیگر هم رئیس‌جمهور می‌شد نمی‌توانست موضعی بهتر از ایشان درباره مسائل داخلی و خارجی اتخاذ کند.

وی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به همگان برای همکاری با دولت آینده، گفت: اصولگرایان آماده همکاری با آقای روحانی هستند؛ امیدواریم ایشان همانطور که مواضعی معتدل دارند در انتخاب اعضای کابینه خود نیز بر اساس اعتدال عمل کرده و از نیروهای شایسته و کارآمد اصولگرا نیز استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها