امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 28
۱۷:۰۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15170
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 94
سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحقق ...

سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحقق پیام مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رئیس‌ جمهور منتخب، رئیس‌ جمهور همه ملت است و همه باید برای دست یافتن به آرمان‌های بزرگ مدنظر وی در دولت آینده همکاری صمیمانه داشته باشند، اظهار داشت: در حال حاضر رقابت‌ها تمام و رفاقت‌ها باید آغاز شود.
 
وی افزود: با توجه به وجود حجم گسترده فعالیت‌ها در صحنه‌های مختلف نظام دولت منتخب باید با استفاده حداکثری از فرصت‌ها، برنامه‌ریزی منسجم و به‌کارگیری افراد توانمند، در جهت پیشرفت و پیشبرد هر چه بیشتر کارهای عقب‌مانده اقدام کند.
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: دولت آینده باید بتواند با تشکیل کابینه‌ای قوا و تعامل مثبت با قوای دیگر، تأمین معیشت و رفاه مردم را در اولویت کار خود قرار دهد.
 
هاشمی در پایان گفت: طبیعتا با رعایت اصول و همکاری همه‌جانبه قوا، زمینه خدمات‌رسانی بیشتر به مردم و جبران عقب‌ماندگی‌های گذشته فراهم می‌شود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار