امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151702
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۹
تعداد بازدید: 423
به گزارش پیروان مــوعــود، پس از ورود این دو بازیکن به تیم ملی بود که مصاحبه های سریالی علیه آنها انجام شد و یکی از منتقدان اصلی همین پرویز مظلومی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، پس از ورود این دو بازیکن به تیم ملی بود که مصاحبه های سریالی علیه آنها انجام شد و یکی از منتقدان اصلی همین پرویز مظلومی بود. او با علم به اینکه دژاگه با ولفسبورگ قهرمان بوندسلیگا شده بود و خوش می درخشید، این حرف را به زبان آورد. 

مظلومی البته در روزهایی که بیکار بود و روی نیمکت هیچ تیمی حضور نداشت، کمی تفکراتش را تغییر داد و در بعضی محافل می گفت این دو بازیکن خیلی خوب هستند. اما او اگر واقعا به این موضوع اعتقادی نداشت، حداقل باید این مسئله را رسانه ای می کرد. 

خیلی از مربیان ایران که در چنین مواقعی در نقش منتقد هستند و می گویند چرا فلان بازیکن به تیم ملی آمده و مگر هزارتا مثل او در لیگ نداریم، جزو همان دسته از مربیان هستند که برای آوردن بازیکنان خارجی شاهکار می کنند.

قلعه نویی که روزی مخالف سرسخت بود بعدها با خریدهای خارجی اش در استقلال نشان داد وقت عمل که برسد، خودش چگونه عمل می کند. پرویز مظلومی هم که روزی می گفت هزار تا مثل دژاگه و قوچان نژاد در لیگ یک هستند، امروز با کلی تلاش بازیکنی از لیگ آلبانی جذب می کند! نکته اینجاست بهترین گلزن لیگ یک را که آل کثیر نام دارد، نه مظلومی که یکی مثل منصوریان او را جذب می کند.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها