امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151728
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۱۳
تعداد بازدید: 361
به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از مارکا، طراحی پیراهن زنانه تیم فوتبال منچستریونایتد توسط شرکت تولید لوازم ورزشی آدیداس، برای این شرکت آلمانی از ...

به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از مارکا، طراحی پیراهن زنانه تیم فوتبال منچستریونایتد توسط شرکت تولید لوازم ورزشی آدیداس، برای این شرکت آلمانی از سوی هواداران شیاطین سرخ انتقاداتی را به همراه داشته است.

گروهی از هواداران منچستریونایتد در شبکه‌های اجتماعی طراحی این لباس را پایین آورنده شأن و شخصیت هواداران مؤنث منچستریونایتد و آن را نشانه‌ای از تبیعض نژادی و رویکرد نابرابر آدیداس برای هوادران زن و مرد شیاطین سرخ دانسته‌اند.

برخی از کابران اینترنتی با انتقاد از تنگ‌تر بودن این پیراهن در قیاس با مدل مردانه‌اش و نامناسب بودن حالت یقه آن نسبت به پیراهنی که شرکت نایکی برای من‌یونایتد تولید می‌کرد، آن را زننده و نشانه‌ای از تبعیض جنسیتی توصیف کرده‌اند.

شرکت تولید لوازم ورزشی آدیداس تا 10 سال آینده تأمین کننده پیراهن تیم فوتبال منچستریونایتد خواهد بود و به موجب قراردادی که میان این شرکت آلمانی و شیاطین سرخ منعقد شده است، قرمزپوشان شهر منچستر 940 میلیون یورو دریافت کرده‌اند.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها