امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15173
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 146
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دانشگاه فرهنگیان با صدور بیانیه‌ای خلق حماسه سیاسی 24 خرداد را به ملت مسلمان ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دانشگاه فرهنگیان با صدور بیانیه‌ای خلق حماسه سیاسی 24 خرداد را به ملت مسلمان ایران تبریک گفت.

دانشگاه فرهنگیان در بیانیه خود انتخابات ریاست جمهوری را تجلی اراده و عزم ملتی اعلام کردند که جمهوریت را چون صدفی شفاف و محکم که گوهر بی‌نظیر اسلام عزیز را در کالبد خویش دارد، به رخ جهانیان کشیده و با حضوری سرشار از شور و شعور، 24 خرداد را حماسه‌ای جاویدان ساخت تا هندسه سیاسی غرب را به انزوا و اشتباه اندازد.

این بیانیه تأکید می‌کند که ذائقه انفاس قدسی انسان‌های آزاده و پای‌بند به اصول اسلامی با انتخابات ریاست‌جمهوری بیش از پیش، حلاوت و شیرینی یافت و عنصر پیروزی، بار دیگر، تقویت عزم و اراده ملت مسلمان ایران را در فرآیند مقاومت اسلامی سبب ساز شد.

این دانشگاه در بیانیه خود حضور آگاهانه مردم در انتخابات را سد و سنگری عظیم برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و یادآور شد: این حضور، رای «آری» به آرمان‌های امام (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) شهدا و تداوم راه انقلاب و «نه» بزرگ به همه بدخواهان کریه طینتی بود که هر روز در فکر توطئه‌ای نو علیه نظام حاصل خون شهیدان هستند.

این دانشگاهیان تأکید کردند که منتخب ملت، رئیس جمهور همه مردم، رئیس حلقه وحدت اسلامی و استواری آن، رئیس مرکز مقاومت و پایداری و در یک کلام، رئیس مردم دین‌مدار ایران اسلامی است و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) همه باید برای دست یافتن به آرمان‌های بزرگی که رئیس‌جمهور و همکارانش در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، کمک کنند و همکاری صمیمانه داشته باشند.

دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه حضور حماسی مردم باعث می‌شود پیشرفت کشور با شتابی بیشتر همراه با عقل، درایت و پشتکار و با حرکت در مسیر تحقق آرمان‌های انقلابی میسر شود، نوشت: چنین اقدامی موجب پویایی اقتصاد و رونق آن، به عنوان مسئله اصلی کشور می‌شود و باید تمام ظرفیت‌های قانون اساسی نیز برای رسیدن به این هدف به کار گرفته شود؛ عمل به این موارد، مصداق ولایت‌مداری است و استمرار دقت و پایداری در اقامه آنها، موجب دوام انقلاب اسلامی و تحقق سند چشم‌انداز 20 ساله نظام می‌شود.

این بیانیه در پایان متذکر شد: دانشگاه فرهنگیان تمام توان خود را برای همراهی و همکاری با دولت اسلامی، به منظور تحقق حیات طیبه و تربیت انسان طراز جمهوری اسلامی به کار می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها