امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15174
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 57
زهره الهیان کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به حضور باشکوه ملت ایران در یازدهمین ...

زهره الهیان کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به حضور باشکوه ملت ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری با مشارکت بالای مردم برگزار شد که این مشارکت بسیار گسترده‌تر و بالاتر از مشارکت در کشورهای غربی که مدعی دموکراسی هستند، بود.

*انتخابات ایران به الگویی برای کشورهای منطقه و جهان تبدیل شد

وی با بیان اینکه غربی‌ها جمهوری اسلامی را محکوم به عدم دموکراسی، آزادی و حقوق بشر می‌کنند، خاطرنشان کرد: یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران بیانگر اوج دموکراسی و احترام به آرای ملت بود که تبدیل به الگویی برای کشورهای منطقه و جهان شد.

نماینده مجلس هشتم مشارکت گسترده مردم در دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا را سبب مضاعف شدن اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی دانست و پیام حضور ملت در پای صندوق‌های رای به کشورهای غربی را پیوند ملت ایران با حاکمیت برشمرد.

الهیان همچنین به انتخابات سال 88، اتفاقات و فتنه بعد از آن اشاره و خاطرنشان کرد: انتخابات سال 92 مهر بطلانی در ادعای تقلب سال 88 بود، ادعایی که پروژه براندازی و انقلاب مخملی را با رمز تقلب توسط غرب و اپوزیسیون دنبال می‌کرد، اما با هوشیاری ملت ایران ناکام ماند.
 
وی اضافه کرد: امروز دولتی بر سر کار آمده که دقیقا رقیب دولت فعلی است که اجرای انتخابات نیز برعهده این دولت بود و البته اختلاف 250 هزاری منتخب مردم با مجموع کاندیداها نشان از سلامت کامل انتخابات جمهوری اسلامی داشت اما عده‌ای در سال 88 تهمت تقلب 11 میلیونی زدند.
 
نماینده مجلس هشتم با تاکید بر اینکه سلامت انتخابات جمهوری اسلامی ایران بر جهانیان محرز شد گفت: در حالی که پیش‌بینی‌ها این بود که رقابت بین اصولگرایان و آن کسی که از صندوق رای نیز بیرون آید یک نامزد اصولگرا باشد اما این اتفاق نیفتاد و اصولگرایان نیز به دلیل مصالح نظام و نتیجه این انتخابات سالم را پذیرفتند.
 
الهیان با تاکید بر اینکه قاعدتا اصولگرایان اخلاق شکست را همواره رعایت کرده و می‌کنند تاکید کرد: سال 88 برخی نتوانستند اخلاق شکست را رعایت کنند که همین امر سبب شد فضای آشوب و زمینه برای حضور نیروهای معاند در کشور فراهم شود و ادعای تقلب و جابه جایی 11میلیون رای ظلم بزرگی به نظام بود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها