امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151741
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۱۳
تعداد بازدید: 399
به گزارش پیروان مــوعــود، بهرام افشارزاده در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال در بازی اول خیلی خوب بازی کرد. البته مقابل سیاه جامگان تعدادی از ...

به گزارش پیروان مــوعــود، بهرام افشارزاده در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال در بازی اول خیلی خوب بازی کرد. البته مقابل سیاه جامگان تعدادی از بازیکنانمان نبودند ولی در بازی دوم از اکثر بازیکنانمان می توانیم استفاده کنیم.

وی در ارتباط با کرار و اینکه امیری معاون باشگاه گفته او برای قرارداد خانه در تمرین حاضر نشده عنوان کرد: کرار در هر صورت به هر علتی در تمرین حضور پیدا نکرده چون اطلاع نداده خلاف کرده است و امروز کمیته انضباطی در مورد این بازیکن تصمیم گیری می کند. من هم حرف هایم را در مورد کرار بارها زده ام.

افشارزاده در ارتباط با اینکه گفته می شود حنیف عمران زاده هم نسبت به غیبت های کرار در تمرین معترض شده تصریح کرد: حنیف عمران زاده نباید در کاری که به او مربوط نیست دخالت کند. مگر باشگاه سازمان و مسئول ندارد که عمران زاده اعتراض می کند. بازیکن وظیفه اش بازی کردن و تمرین کردن است و چنین مسائلی به بازیکن مربوط نیست. خود حنیف باید این مسائل را بداند و رعایت کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص پروپیچ و اینکه به نظر می رسد این تیم برای استفاده از این بازیکن کروات مشکلاتی دارد گفت: در مورد پروپیچ اقدامات لازم را انجام داده ایم و تا فردا مشخص می شود که برای استفاده از او مشکلی هست یا نه.

وی در مورد پاداش سکه به بازیکنان و اینکه آیا تهیه این سکه از سوی باشگاه بوده یا دوستانی که به استقلال کمک می کنند گفت: معلوم است که باشگاه این سکه ها را فراهم کرده است. البته کمبود نقدینگی در باشگاه هست و کجا را می شناسید که مشکل پولی نداشته باشد اما در حال سبک و سنگین کردن مسائل مالی هستیم.

افشارزاده در ارتباط با اینکه چرا استقلال و پرسپولیس شامل نامه فدراسیون مبنی بر پرداخت بدهی های تیم ها از محل درامدهایشان از سازمان لیگ نشده اند خاطر نشان کرد: چون همه بدهکاران دو باشگاه مورد تایید ما نیستند و ما باید خودمان بررسی کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه این روزها همه صحبت از این می کنند که رحمتی روز جمعه باید سمت امیر قلعه نویی برود و برای او دسته گل ببرد گفت: من فقط می گویم رحمتی خودش شعور دارد و مطمئن باشید که سمت امیر قلعه نویی می رود. هر کسی که در ورزش هست معرفت دارد و محیط ورزش هم سالم است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا او در این زمینه توصیه ای به رحمتی کرده اید و اگر او نخواهد به سمت قلعه نویی برود چه می شود تاکید کرد: من چرا باید به رحمتی توصیه کنم؟ او خودش می داند که باید چه کند. اگر هم نرود که اتفاقی نمی افتد. نمی دانم چرا رسانه ها این قدر روی این مسائل زوم می کنند؟ چرا دست از سر رحمتی بر نمی دارند. چرا این قدر اعصاب بازیکن استقلال را خورد می کنید؟

افشارزاده در ادامه با اشاره به حرکت نامناسب فروزان مقابل رحمتی و دست ندادن به دروازه بان استقلال گفت: کار فروزان خیلی بد بود و او باید بداند که رحمتی با شخصیت و با شعور است و اصلا کسی نباید خود را با دیگری مقایسه کند. رحمتی وقت مذاکره در مورد فروزان هیچ حرفی نزد و نباید آدم قضاوت کند.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها