امروز : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 July 24
۰۰:۴۲
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151762
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۳۱
تعداد بازدید: 667
به گزارش پیروان مــوعــود، سال هفدهم برنامه 90 بعد از 3 ماه تعطیلی ، آغاز شد. عادل که امسال نتوانست استودیوی ویژه برنامه اش را آماده کند، با همان ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سال هفدهم برنامه 90 بعد از 3 ماه تعطیلی ، آغاز شد. عادل که امسال نتوانست استودیوی ویژه برنامه اش را آماده کند، با همان استودیوی قدیمی مهمان خانه های مردم شد. او اما از همان ابتدا با برنامه ای که مشخص بود برای آیتم های نخستش برنامه ریزی شده بود و با دو تحلیل فنی عالی آغاز شد ، همه را غافلگیر کرد . رضا عباس زاده و تیم آنالیز 90 مثل همیشه خوب بودند و البته محمد حسین میثاقی هم اگرچه چند روز بعد از مهدی یکتا و بچه های ورزش و مردم به سراغ مرتضی کرمانی مقدم رفته بود ، توانست در گفت و گویی تماشایی نوستالژی لگد معروف مجتبی محرمی از لای پای او به جمال شریف و کلی شیطنت دیگر این بازیکن را به تصویر بکشد و ماجرای پاره کردن لباس پرسپولیس را واکاوی کند و دقایقی شیرینی را بسازد.

عادل اما در آیتمی که خودش عاشقش است یعنی آیتم 90 درجه طعنه مهمی هم داشت به خبر این روزهای سیاست و اقتصاد کشور. ماجرای گم شدن دکل نفتی و گفت:« معلوم بود در لیگ مان اول چاله را کندند و بعد دکل را دزدیدند!»

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها