امروز : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 July 24
۰۰:۴۳
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151764
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۰:۳۱
تعداد بازدید: 871
به گزارش پیروان مــوعــود ، قاسم عباسپور درباره شرایط بیت‌الله عباسپور، برادرش گفت: خوشبختانه طی چند روز اخیر وضعیت جسمانی بیت‌الله به ثبات ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، قاسم عباسپور درباره شرایط بیت‌الله عباسپور، برادرش گفت: خوشبختانه طی چند روز اخیر وضعیت جسمانی بیت‌الله به ثبات رسیده است و نسبت به روزهای گذشته بهتر شده است.

وی درباره کمپین‌هایی که برای جمع‌آوری کمک مالی برای این قهرمان تشکیل شده است گفت: هرکسی هر کمکی کرده‌ است به خاطر دلش و به صورت خودجوش بوده است و ما هیچ درخواستی از هیچ شخصی برای دریافت کمک مالی نداشته‌ایم. نمی‌گویم مشکل مالی نداریم، اما مشکل اصلی ما تشخیص و درمان سریع بیماری است. بیماری که وی به آن مبتلا شده است بیماری نادر و ناشناخته‌ای است که این موضوع کار درمانش را سخت کرده است، اما تمام پزشکان در حال تلاش برای بهبودی این قهرمان هستند.

عباسپور ادامه داد: دنیس جیمز، قهرمان پرورش اندام جهان با توجه به رفاقت نزدیکی که با بیت‌الله دارد اقدام به تشکیل کمپینی در خارج از کشور برای کمک به این قهرمان کرده است. برخی از دوستان بیت‌الله در ایران نیز در حد توان خودشان کمک‌هایی برای بهبودی و درمان بیت‌الله کرده‌اند. از طریق علی تبریزی که از دوستان نزدیک بیت الله است پزشک متخصصی معرفی شده است و در مداوای برادرم کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه شرایط برادرش نسبت به چند روز گذشته خیلی بهتر شده و به ثبات رسیده است گفت: در این مدت هرکدام از دوستان از هر طریقی که توانسته‌اند برای کمک وارد شده‌اند. حتی مقامات مستر المپیا نیز تماس گرفته‌اند و عنوان کردند که حاضرند هزینه درمان بیت‌الله را در خارج از کشور تقبل کنند. از کشورهای خارجی دیگر هم پیشنهاد و درخواست شده است تا به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به درمان بیت‌الله کمک کنند، اما هیچ پاسخی به این درخواست‌ها نداده‌ایم و تا جایی که می‌توانیم مراحل درمان را در ایران طی خواهیم کرد و اگر شرایط بهتر شود شاید اقدامی برای انتقال وی به خارج از کشور صورت گیرد.

عباسپور تصریح کرد: بیت‌الله ورزشکار شناخته شده‌ای است و امیدوارم مسئولان ورزش کشور هم حمایت کنند. تنها خواسته ما از وزارتخانه‌های ورزش و بهداشت این است که اگر پزشک متخصصی می‌شناسند به ما معرفی کنند. از تمام مردم ایران هم خواهش می‌کنم برای سلامتی بیت‌الله دعا کنند و به شایعاتی که در این باره منتشر می‌شود توجهی نداشته باشند و صحبت‌های صحیح و دقیق را از خانواده عباسپور پیگیری کنند.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها