امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15180
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 105
اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی جبهه پیروان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص لبیک مردم به حماسه ...

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی جبهه پیروان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص لبیک مردم به حماسه سیاسی مدنظر رهبر انقلاب اظهار داشت: نظر ولی‌امر مسلمین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در طول این سال‌ها همیشه این بوده که باید سعی کنیم مردم در سرنوشت خود شرکت کنند و مهمترین شرکت در سرنوشت‌شان نیز انتخابات است.
 
حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد دروغ تقلب را آشکار کرد
 
بادامچیان با تاکید بر اینکه مردم با توجه به مطالبه رهبر معظم انقلاب در هر انتخاباتی به صحنه می‌آیند و خلق حماسه می‌کنند، افزود: حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد دروغ تقلب را آشکار کرد چرا که از همه سلایق سیاسی به صحنه آمده و هر کس به هر نامزدی که دوست داشت، رای داد.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان ادامه داد:‌ در دوران هاشمی و بشارتی، ناطق رای نیاورده و خاتمی رئیس‌جمهور شد و در دوره خاتمی و موسوی لاری، احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور منتخب مردم بود و هاشمی نتوانست رای بیاورد؛ این بار در دولت احمدی‌نژاد و وزیر کشوری نجار نیز حسن روحانی منتخب مردم شد از این رو این مستندات دقیق نشان دهنده سلامت کامل انتخابات است.

وی با اشاره به اثرات حماسه سیاسی مردم در 24 خرداد خاطرنشان کرد: نتیجه این انتخابات را همه پذیرفتند و اثرات آن در صحنه بین‌المللی و مناسبات سیاسی تعیین کننده است و در مسئله بیداری اسلامی و ملت‌های آزادی‌خواه نیز تاثیر ویژه‌ای دارد.

بادامچیان با بیان اینکه نتیجه این انتخابات در مدیریت اقتصاد کشور اثر دارد و همانطور که می‌بینیم ارز و طلا روند نزولی خود را طی می‌کند، افزود: اگر تیم همراه روحانی خوب چیده شود، اثرات مطلوبی برای کشور خواهد داشت.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان با بیان اینکه آقای روحانی باید گفتمان تبلیغاتی قبل از انتخابات خود را با گفتمان مدیریتی و ریاست جمهوری تکمیل کند، افزود: دولت یازدهم باید ارتباطات خود را با جریان‌ها، گروه‌ها و نهادها و از جمله سران سه قوه مشخص کند.

وی با تاکید بر اینکه بنده روحانی را از قبل از پیروزی انقلاب می‌شناختم و وی فردی پخته، قوی و در خط ولایت و اصولگرای اعتدالگرا بود، گفت: البته اعتدال وی از جنس لیبرالی نبوده و اعتدال انقلابی است.

این فعال اصولگرا افزود: حماسه سیاسی تازه آغاز شده و مردم با حضور خود نشان دادند که پشتیبان حماسه اقتصادی هستند و از این رو باید سبک جدیدی در بین گروه‌ها و جریانات در استفاده از نیروهای دلسوز و هماهنگ صورت گیرد.

بادامچیان تصریح کرد: تغییر چارچوب‌ها، سیاست‌ها و مدیریت اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی مؤثر خواهد بود اما تحقق آن با دیدگاه‌های دولتی، سرمایه‌داری و سوسیالیستی امکان پذیر نیست بلکه باید یک مجموعه پخته و قوی کسانی را که می‌توانند به خوبی اقتصاد مردمی و اسلامی را مدیریت کنند مطرح کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها