امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151818
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 453
به گزارش پیروان مــوعــود، ۱۳ مرداد ماه سال جاری وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در بزرگراه ایرانپارس - خیابان شقایق به کلانتری ۱۳۸ جنت آباد اعلام ...

به گزارش پیروان مــوعــود، ۱۳ مرداد ماه سال جاری وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در بزرگراه ایرانپارس - خیابان شقایق به کلانتری ۱۳۸ جنت آباد اعلام شد.

با حضور ماموران کلانتری در محل اعلامی مشخص شد که جوانی ۳۰ ساله بنام "مصطفی . ح" بر اثر اصابت ضربه جسم نوک تیز به ناحیه چپ سینه به قتل رسیده و قاتل نیز از محل ارتکاب جنایت متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با حضور در محل جنایت، ضمن شناسایی هویت قاتل بنام "پوریا . ن" ( ۲۳ ساله ) به تحقیق از شاهدان صحنه جنایت پرداختند ؛ محل جنایت ، مکان کسب و کار تعدادی از دست فروشانی است که هر روز اقدام به ایجاد بساط کرده و درگیری نیز میان دو تن از غرفه داران بنام های پوریا و مصطفی آغاز و طی آن مصطفی توسط پوریا به قتل رسیده است .

یکی از غرفه داران در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: اینجانب یکی از غرفه داران بازار هستم؛ حدود ساعت ۱۵:۰۰ شنیدم که در پایین غرفه و در کنار خیابان صدای داد و بیدا می آید . به سمت پیاده رو رفتم ؛ دیدم که یکی از غرفه داران بنام پوریا با یکی دیگر از غرفه داران بنام مصطفی درگیر شده ؛ زمانیکه به سمت آنها رفتم ، پوریا را دیدم که در حالیکه یک قبضه چاقو به دست داشت ، در حال فرار است و مصطفی نیز بر روی زمین افتاده و خون زیادی از وی رفته که بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتیم.

کارآگاهان اداره دهم ضمن شناسایی مخفیگاه متهم در خیابان شهید ستاری - بلوار فردوس غرب ، در ساعت ۱۲:۰۰ روز ۱۴ مرداد اقدام به دستگیری پوریا و انتقال وی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ کردند.

در شرایطی که گمان می شد که انگیزه ارتکاب جنایت ، اختلاف بر محل ایجاد بساط دست فروشی بوده ، متهم در اعترافات خود و در خصوص انگیزه جنایت عنوان داشت : من و مصطفی از حدود دو سال پیش با یکدیگر دوست بودیم؛ در طی این مدت من به یکی از خانم های غرفه دار بنام مریم علاقه مند شدم و این خانم نیز در امور غرفه داری به من کمک می کرد . چند روز قبل از درگیری من به صحبت کردن مریم با مصطفی اعتراض کردم و از مریم خواستم که ارتباط خودش را با مصطفی قطع کند اما مریم عنوان داشت: هرچه باشد مصطفی از توی روانی و دیوانه بهتر است و همین موضوع باعث شد تا نسبت به مصطفی کینه به دل بگیرم.

اعتراف متهم

متهم در خصوص روز حادثه نیز به کارآگاهان گفت: حوالی ساعت ۱۴ مریم با من تماس گرفت که چرا در غرفه نیستم که عنوان کردم که در مسیر آمدن به بازار روز هستم ؛ پشت تلفن از او پرسیدم که او کجاست که عنوان کرد در غرفه مصطفی نشسته است. پس از شنیدن این خبر ، بسیار عصبانی شدم ؛ زمانیکه به بازار روز رسیدم ، مریم از داخل بازار رفته بود . به سمت غرفه مصطفی رفتم و دیدم که او در حال خالی کردن بسته های پوشاک است، بدون هیچ مقدمه ای با چاقویی که همراه داشتم، ضربه ای به سمت او پرتاب کرده و چاقو را به سینه اش فرو کردم و به سرعت از محل متواری شدم .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضائی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها