امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151819
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 447
به گزارش پیروان مــوعــود، اعتراض‌های کرار جاسم به دلیل عدم دریافت مطالباتش باعث ناراحتی مسئولان باشگاه استقلال شده است. کادرفنی استقلال تصمیم ...

به گزارش پیروان مــوعــود، اعتراض‌های کرار جاسم به دلیل عدم دریافت مطالباتش باعث ناراحتی مسئولان باشگاه استقلال شده است. کادرفنی استقلال تصمیم گرفت به دلیل رفتارهای کرار، او را مقابل ملوان نیمکت‌نشین کند و نیمه دوم این بازیکن را به میدان فرستاد. این اتفاق باعث ناراحتی بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال شده و او گفته که این بازیکن نباید بازی می‌کرد.

قرار است جلسه‌ای با حضور مربیان استقلال و مدیریت باشگاه در خصوص کرار برگزار شود و در خصوص این بازیکن و رفتارهای پرحاشیه‌اش تصمیم‌گیری شود. برخی از مسئولان استقلال از ادامه حضور کرار در استقلال ناراحت هستند و قرار است به کادر فنی استقلال این موضوع را اعلام کنند که حواشی کرار زیاد بوده و بهتر است قرارداد این بازیکن فسخ شود.

با توجه به اینکه در قرارداد جدید کرار این موضوع اضافه شده که رفتارهای پرحاشیه این بازیکن، می‌تواند جریمه سنگینی برای او در پی داشته باشد، این احتمال وجود دارد که استقلالی‌ها ابتدا جریمه سنگینی برای او در نظر گرفته و سپس قراردادش را فسخ کنند تا از لحاظ مالی ضرر کمتری برای استقلال داشته باشد.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها