امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151826
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 235
به گزارش پیروان مــوعــود،  علی جنتی وزیر ارشاد در حاشیه اجلاس سراسری مدیران کل استانی ارشاد در جمع خبرنگاران درباره برنامه وزارت ارشاد برای ...

به گزارش پیروان مــوعــود،  علی جنتی وزیر ارشاد در حاشیه اجلاس سراسری مدیران کل استانی ارشاد در جمع خبرنگاران درباره برنامه وزارت ارشاد برای اکران فیلم رستاخیز دارد، گفت: ما ملاحظاتی داشتیم، یکی از ملاحظات این بود که نظرات مراجع عظام مورد توجه قرار گیرد. در این زمینه با برخی مراجع حرف زدیم و کارگردان نیز فیلم را در قم و در بیوت برخی از مراجع نمایش داد. اصلاحات مد نظر آنها به عمل آمد اما برخی مراجع نظرات فقهی خاصی دارند و نظرات فقهی هم قابل تغییر نیست و نمی‌توان با مذاکره یا گفت‌وگو آنها را حل کرد.

وی ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که هم فیلم در اولین فرصت اکران شود و هم به نوعی مراجعی که مخالفتی دارند را قانع کنیم که اگر نظر فقهی دارند این نظر فقهی برای خودشان و مقلدانشان مورد احترام است. بنابراین اجازه دهند فیلم به نحو مطلوب برای علاقه‌مندان منتشر شود.

جنتی با ابراز حمایت خود از تولید و اکران فیلم رستاخیز گفت: فیلم رستاخیز تنها فیلمی است که من بیشترین کمک را در دوران تولید و پس از تولید نسبت به آن داشته‌ام. هم از نظر مکاتبه با دستگاه‌های مختلف و هم پیش خرید سی‌دی‌های فیلم برای کارکنان دولت که به نوعی بتوان از این طریق به کارگردان و تهیه‌کننده آن کمک کرد.

وزیر ارشاد در پایان فیلم رستاخیز را فیلمی ارزشی درباره واقعه عاشورا دانست و اظهار امیدواری کرد در اولین فرصت این فیلم اکران شود.


 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار