امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151841
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۲
تعداد بازدید: 380
به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنگنده های رژیم سعودی جنایت دیگری را در حق مردم یمن مرتکب شدند. پنج نفر از مردم یمن در بمباران روستای ...

به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنگنده های رژیم سعودی جنایت دیگری را در حق مردم یمن مرتکب شدند. پنج نفر از مردم یمن در بمباران روستای «حباشه» در استان «عمران» یمن که توسط جنگنده های رژیم سعودی صورت گرفت، به شهادت رسیدند. شهدای جنایت رژیم سعودی در استان عمران یمن سه کودک و دو زن بودند. استان عمران یکی از استان های شمالی یمن است که در مجاورت صنعا قرار دارد و از ابتدای هجوم رژیم سعودی به یمن، بارها توسط جنگنده های این رژیم بمباران شده است.

رژیم سعودی از ابتدای هجومش به یمن تاکنون عنوان کرده که تنها اهداف نظامی را هدف قرار می دهد، اما گزارش های تصویری مخابره شده از یمن نشان می دهد که هدف بیشتر بمباران های جنگنده های رژیم سعودی مردم غیرنظامی یمن بوده اند.

از ابتدای هجوم رژیم سعودی به یمن تاکنون هزاران نفر از مردم یمن در بمباران جنگنده های این رژیم به شهادت رسیده اند و ده ها هزار نفر دیگر هم مجروح شدند که مجروحیت تعدادی از آنها به قطع عضو و معلولیت مادام العمر منجر شده است.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها