امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15185
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 63
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با صدور بیانیه‌ای خلق حماسه سیاسی توسط مردم ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با صدور بیانیه‌ای خلق حماسه سیاسی توسط مردم ولایت مدار را به محضر مقام معظم رهبری تبریک گفت.

بسیج اساتید در ادامه بیانیه خود متذکر شد: خداوند حکیم را شاکریم بر الطاف پیدا و پنهان خود که در همه عرصه‌ها، یاور ما بوده و هست.

در ادامه این بیانیه آمده است: دشمنان ناکام ایران اسلامی که با همه هجمه بی‌سابقه خود، سعی در شکست ملت غیور داشت، بار دیگر در جنگ نرم، شکست سنگین دیگری را متحمل شد.

بسیج اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر در پایان بیانیه خود با تبریک این پیروزی بزرگ به فاتحان حقیقی این حماسه سیاسی و تبریک به رئیس جمهور منتخب حجت الاسلام حسن روحانی، تاکید کرد: بسیج اساتید آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با هدف تحقق حماسه اقتصادی اعلام می‌دارد و امیدواریم رئیس جمهور ملت ایران، با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و با به کارگیری همه ظرفیت‌های موجود در کشور از همه سلایق و گرایش‌های معتقد به نظام، ادامه دهنده راه پرافتخار حضرت امام (ره) معمار کبیر انقلاب و امید بخش عاشقان انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار