امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151857
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 353
به گزارش پیروان مــوعــود، در این تصاویر کودکان با سن های حدود 6 تا 12 سال، با سلاح های گرم و مکانیکی در حال تمرین هستند. نیروهای تروریست داعش به ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در این تصاویر کودکان با سن های حدود 6 تا 12 سال، با سلاح های گرم و مکانیکی در حال تمرین هستند. نیروهای تروریست داعش به آنها می آموزند چگونه از این سلاح ها استفاده کنند و دشمنان خود را که مردم عادی در عراق و سوریه هستند، بکشند. 

با نگاهی به این تصاویر تعدادی کودک مشاهده می شوند که در حال لبخند زدن هستند اما مابقی بی میل و بی تفاوت به نظر می رسند. 

داعش در جذب کودکان در ساختار تروریستی خود از روش های اقنایی و روشناسی نیز بهره می برد. پیش از ورد به دوره های آموزش نظامی، آنها در مدارس تحت کنترل این گروه تروریستی، شستشوی مغزی داده می شوند و وظیفه شناسی و تبعیت از رهبر گروه را به آنها یاد می دهند. 

علاوه بر اینکه روش های استفاده از اسلحه AK-47؛ را فرا می گیرند، با تمرینات ورزشی مانند کشتی، روش های مبارزه شخصی و دفاع در مواقع تن به تن نیز به آنها آموزش داده می شود. 

داعش با انتشار چنین تصاویری قصد دارد تا علاوه بر جذب کودکان و جنگجویان خارجی، گسترش و بقای خود را نیز به صورت عکس و فیلم های تبلیغاتی به همگان ثابت کند. از سوی دیگر نیز داعش در تصاویر وحشتناک از اعدام قربانیان خود، سعی دارد ترس و وحشت را در مناطق تحت سیطره خود تثبیت کند و کسانی را که قصد مبارزه یا مقاومت دربرابر آنها را دارند، منصرف سازند.

کودکان نه تنها قربانی بمب گذاری ها و تهاجم داعش اند بلکه آنها وسیله ای برای جنگیدن و ادامه بقای این گروه تروریستی مخرب تلقی می شوند. تا کنون تصاویر و ویدئوهای متعددی از کودکانی منتشر شده که زندانیان داعش را با چاقو یا اسلحه گرم اعدام می کنند.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار