امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151869
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۵۹
تعداد بازدید: 288
به گزارش پیروان مــوعــود ، خبر تعویق این دیدار از سوی خبرگزاری آناتولی و نیز خبرگزاریهای دوغان و جیهان نیز منتشر شد. شبکه های خبری تلویزیونی مختلف ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، خبر تعویق این دیدار از سوی خبرگزاری آناتولی و نیز خبرگزاریهای دوغان و جیهان نیز منتشر شد. شبکه های خبری تلویزیونی مختلف همانند ان.تی.وی، سی.ان.ان. ترک، شبکه تلویزیون دولتی ترکیه، سامان یولوخبر خبر تعویق این دیدار را در راس اخبار خود منتشر کردند.

پایگاه اینترنتی روزنامه رادیکال نیز در خبری از تعویق دیدار ظریف از ترکیه نوشت: وزیرخارجه ایران قرار بود در این دیدار طرح ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در مورد برقراری صلح در سوریه را به مسوولین ترک ارایه کند. به نوشته رادیکال طرح چهار ماده ای پوتین قرار است تقدیم بان کی مون دبیرکل سازمان ملل شود ولی قبل از آن ظریف برای جلب حمایت آنکارا قرار بود به ترکیه بیاید. این پایگاه نوشت: میخاییل بوگدانف معاون وزیرخارجه روسیه هفته گذشته در سفر به ایران رئوس این طرح را به اطلاع مسوولین ایرانی رسانده بود. پایگاه اینترنتی روزنامه صباح نیز با اعلام تعویق سفر ظریف نوشت: ظریف قرار بود برای تشریح طرح چهار ماده ای صلح در مورد سوریه به آنکارا سفر کند. پایگاههای مختلف خبری ترکیه خبر تعویق دیدار ظریف و نیز بخشهایی از مقاله ایشان که در شماره روز جاری روزنامه جمهویت چاپ شده است را به همراه خبر تعویق دیدار منتشر کرده اند. 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار