امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151873
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: 349
به گزارش پیروان مــوعــود، دولت اسپانیا روز چهارشنبه اعلام کرد که پلیس این کشور مردی را که لباس های (تی شرت) منقوش به شعارها و نمادهای گروه تروریستی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، دولت اسپانیا روز چهارشنبه اعلام کرد که پلیس این کشور مردی را که لباس های (تی شرت) منقوش به شعارها و نمادهای گروه تروریستی داعش و یک گروه تکفیری دیگر را توزیع می کرد، دستگیر کرده است.

توزیع کننده لباس های داعش بنا بر اعلام وزارت کشور اسپانیا نیمه شب سه شنبه در منطقه نارون واقع در شمال غرب این کشور در عملیاتی به دام پلیس افتاد. فرد دستگیر شده نام خود را به پلیس نگفت. این فرد لباس های منقوش به شعار و برخی نمادها یا جنایت های داعش و جماعت شام الاسلام را در پایگاه اینترنتی و همچنین فروشگاه خود به مشتریان می فروخت. روی یکی از تی شرت های مذکور، تصویر آلن هنینگ گروگان کشته شده انگلیسی به دست داعش در حالی دیده می شود که یک عضو این گروه تروریستی در حال بریدن سر او است. همچنین کیف ها، لباس های کودکان و روپوش هایی در محل کار این فرد کشف شد که حاوی شعارهایی از دو گروه تروریستی داعش و جماعت شام الاسلام است.فرد دستگیر شده هر تی شرت را 14 یورو به مشتریانی از اسپانیا و پرتغال می فروخت.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار