امروز : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151877
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 687
به گزارش پیروان مــوعــود ، صادقی که می خواهد در صبا به روزهای اوجش برسد در مورد شرایط خودش و صبا گفت :صبا به شرایط آرمانی می رسددر این سه، چهار هفته ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، صادقی که می خواهد در صبا به روزهای اوجش برسد در مورد شرایط خودش و صبا گفت :

صبا به شرایط آرمانی می رسد

در این سه، چهار هفته ای که تیم بسته شده بچه ها و کادر فنی صبا تمام تلاش شان را کردند تا تیم به شرایط آرمانی برسد و ایگ را خوب شروع کنیم. در دو بازی گذشته هم خوب کار کردیم و امیدوارم در آینده بتوانیم نتایج در خور شان صبا بگیریم. این بازیکنان و البته مربی بزرگی دارد که انتظار می رود در لیگ تیم قدرتمندی داشته باشد.

تمرینات دایی من را یاد کی روش انداخت

شرایط خودم بهتر از پارسال است و هم از لحاظ بدنی و هم فشار تمرینات شرایط بهتری دارم و تمرینات بدنسازی و تاکتیکی آقای دایی من را یاد تمرینات تیم ملی در جام جهانی انداخته است. هر روز تمرینات پرفشاری را انجام می دهیم و این تمرینات به روز و طاقت فرساست اما من عاشق این تمرینات سخت دایی هستم.من تمام تلاشم را می کنم و می خواهم به شرایط خوب سال های گذشته ام برگردم و همان بازیکن زمان جام جهانی شوم.

سخت گیری های دایی برایم جذاب است

آقای دایی تمرینات شادابی را انجام می دهد و بچه ها تمرینات پر انرژی را انجام می دهند. او بازیکن بزرگی بوده و شرایط بازیکنان را درک می کند. او در فوتبالش هم بازیکن سرسختی بود و در مربی گری هم تمرینات پرفشاری را انجا م می دهد. این تمرینات شبیه تمرینات کی روش است و برایم جذابیت دارد.

بدشانسی آوردیم

گسترش فولاد تیم خوبی است و بازیکنان باتجربه ای دارد.ما باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و هر چه زودتر به جدول برگردیم.البته در دو بازی ابتدایی لیگ هم می توانستیم 6 امتیاز کسب کنیم اما بدشانسی آوردیم.

بازی جلوی استقلال برایم سخت است

من هنوز هم پیگیر بازی های استقلال هستم و دوست دارم هواداران این تیم آرامش داشته باشند چون دو سال سخت را پشت سرگذاشتند و به خاطر اینکه تیم در آسیا حضور ندارد،ناراحت هستند. خوشحالی هواداران استقلال آروزی من است و همیشه برای این تیم، بازیکنان و کادی فنی آرزوی موفقیت می کنم. من هیچوقت علیه کسی حرف نزدم و گفته بودم، از یکی، دو موضوع ناراحت هستم اما بعضی دوستان این مساله را به نفر کشیدند. من در شرایط سخت فوتبالی ام حرفی نزدم و در زمین خودم را نشان می دهم و می خواهم برای صبا بازی های خوبی انجام دهم. به هر حال بازی کردن جلوی هواداران استقلال سخت است اما شرایط اینطور پیش رفته است.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها