امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15188
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 216
بیژن مقدم مدیرمسئول روزنامه جام جم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به شعارها و وعده‌های حجت‌الاسلام حسن ...

بیژن مقدم مدیرمسئول روزنامه جام جم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به شعارها و وعده‌های حجت‌الاسلام حسن روحانی منتخب مردم ایران پیش از انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: آقای روحانی از ابتدا خود را یک فرد مستقل از جریان‌های موجود سیاسی معرفی کرد و با شعار اعتدال و استفاده از ظرفیت‌های عمومی در حوزه مدیریتی به میدان آمد.

وی گفت: اولین تحقق شعار آقای روحانی در کابینه‌اش بروز می‌کند و باید دید که ایشان در کابینه خود از چه افرادی استفاده و چه جریاناتی را به کار خواهد گرفت.

مدیرمسئول روزنامه جام جم در ادامه سخنان خود با تاکید بر اخلاق انتخاباتی و پذیرش شکست توسط دیگر کاندیدا نیز خاطرنشان کرد: کسی که خود را در معرض داوری مردم قرار می‌دهد باید به نتایج انتخابات احترام بگذارد نه اینکه وقتی در انتخابات شکست بخورد، داوری مردم را نپذیرد.

مقدم اضافه کرد: انتخابات 92 با انتخابات سال 88 از لحاظ سازوکار هیچ تفاوتی نداشت چرا که در 92 نیز با همان سیستم، شرایط و نگاه انتخابات برگزار شد.

وی با بیان اینکه ساختار انتخاباتی جمهوری اسلامی ایران اجازه تخلف گسترده و یا تقلب را نخواهد داد، گفت: نباید افرادی که در رقابت انتخاباتی شکست می‌خورند، انتخابات را زیر سؤال ببرند و بگویند انتخابات آزاد، سالم و قانونی نیست؛ آنانی که این تهمت‌ها را در سال 88 به نظام زدند بدانند این لکه سیاه بر پیشانی آنان درج شده است.

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم انتخابات 92 را پاسخی به آشوب‌ها و لشکرکشی‌های انتخاباتی در سال 88 دانست و خاطرنشان کرد: افرادی که سال 88 به خیابان‌ها آمدند، بر مبنای یک حقیقی بیرونی به خیابان‌ها نریختند، بلکه با توهمی که عده‌ای علت پدید آورنده آن بودند، آمدند.

مقدم با تاکید بر اینکه همه باید به قانون احترام بگذارند، تصریح کرد: کسانی که داوری مردم را می‌پذیرند دو پیام را صادر می‌کنند که یکی خطاب به مردم و احترام به آنان است و دیگری پایان بخشیدن به رقابت‌ها و شروع کردن فصل رفاقت‌ها خواهد بود.

وی همچنین در ادامه به دیدار دیگر کاندیدای یازدهمین دوره رقابت‌های ریاست جمهوری با کاندیدای پیروز مردم اشاره و تاکید کرد: این دیدارهایی که کاندیداها با منتخب مردم صورت دادند نشان دهنده اخلاق انتخاباتی این آقایان بود و این فرهنگ باید نهادینه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها