امروز : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - 2019 September 21
۱۸:۰۳
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151880
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 658
به گزارش پیروان مــوعــود ، مشکل استقلال امروز با کرار شاید تنها جور کردن پول نباشد، بلکه کرار به نقطه‌ای در این باشگاه رسیده که حساسیت همه ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، مشکل استقلال امروز با کرار شاید تنها جور کردن پول نباشد، بلکه کرار به نقطه‌ای در این باشگاه رسیده که حساسیت همه بازیکنان را برانگیخته است، او شده الگویی برای گرفتن پول و این علاوه بر باشگاه برای بازیکنان هم رخداد خوبی محسوب نمی‌شود، مشکل استقلال امروز برای پرداخت پول به کرار آنست که در اینصورت بازیکنان دیگر که امروز بسیار حساس شده‌اند، نسبت به این اتفاق موضع می‌گیرند که اولین ترکش آن را حنیف دریافت کرد.

عمران‌زاده نتوانست خودش را کنترل کند و نسبت به غیبت کرار در تمرین عصبانی شد و حرف‌هایی زد که به کمیته انضباطی هم فراخوانده شد.

این روزها البته اوضاع بدتر از قبل هم شده است، چرا که رفتار کرار در هتل موجب جلسات چند نفره در اتاق‌ها توسط بازیکنان شد که معترض بودند چرا باشگاه نسبت به او و دیگران تا این حد فرق می‌گذارد؟ این درست نیست، مگر ما بد می‌دویم و کم زحمت می‌کشیم؟ اگر این کار را ما انجام داده بودیم حتما باید به کمیته انضباطی می‌رفتیم اما او انگار جایگاه ویژه‌تری دارد.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها