امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151922
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 334
به گزارش پیروان مــوعــود، انتشاری تصاویری از اولین بازی تیم فوتبال چلسی در فصل جدید لیگ برتر انگلیس نشان می‌دهد که ادعای ژوزه مورینیو در ...

به گزارش پیروان مــوعــود، انتشاری تصاویری از اولین بازی تیم فوتبال چلسی در فصل جدید لیگ برتر انگلیس نشان می‌دهد که ادعای ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از این بازی چندان هم درست نیست. مورینیو پس از این بازی که 2 - 2 مساوی شد، اوا کارنیرو، پزشک تیم و دستیارش را به شدت مورد انتقاد قرار داد و دلیلش هم ورود این دو به زمین برای رسیدگی به وضعیت ادن ازار، هافبک بلژیکی آبی‌پوشان لندن بود.

آقای خاص معتقد بود مصدومیت ازار در حدی نبوده است که پزشکان وارد میدان شوند و این بازیکن را با خود به بیرون از میدان ببرند، آنهم در حالی که اخراج تیبا کورتوا تیمش را 10 نفره کرده بود.

مورینیو پس از این بازی اعضای کادر پزشکی چلسی را ساده‌لوح خطاب و از آنها به خاطر درک نکردن شرایط بازی به شدت انتقاد کرد. اکنون اما تصاویری منتشر شده است که نشان می‌دهد، اعضای کادر پزشکی باشگاه نه به میل خود و به هدف بی‌اعتنایی به خواسته مورینیو، بلکه به دستور داور وارد میدان شده‌اند.

مورینیو یک روز پس از توقف خانگی تیمش در هفته اول لیگ برتر انگلیس، اوا کارنیرو را از نشستن روی نیمکت تیم در تمرینات، بازی‌ها و نیز حضور در هتل محل اقامت تیم محروم کرد که این تصمیم او بازیکنان چلسی را غافلگیر کرده است.

 

بی‌گناهی پزشک چلسی اثبات شد + تصاویر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها