امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151923
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 255
به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از الیوم السابع، به دنبال سیطره داعش بر شهر سرت لیبی، کمیته ملی حقوق بشر لیبی جنایات این گروه تروریستی را در شهر سرت ...

به گزارش پیروان مــوعــود به نقل از الیوم السابع، به دنبال سیطره داعش بر شهر سرت لیبی، کمیته ملی حقوق بشر لیبی جنایات این گروه تروریستی را در شهر سرت به شدت محکوم کرد.

بر اساس بییانیه ای که این کمیته منتشر کرده است، شهر سرت لیبی را یک منطقه آسیب دیده از لحاظ انسانی توصیف و اعلام کرد که تروریستهای داعش بدترین و فجیع ترین جنایات انسانی را علیه ساکنان این شهر مرتکب می شوند.

حملات موشکی بی هدف داعش در این شهر و محاصره شماری از مناطق مسکونی در شهر سرت  که موجب کمبود شدید مواذ غذایی و دارویی در آن شده است از مصادیق جنایات داعش علیه ساکنان شهر سرت لیبی محسوب می شود.

دولت موقت لیبی به ریاست« عبدالله الثنی» نیز ضمن اظهار تاسف در این باره، جامعه جهانی را مسئول این جنایات دانست واعلام کرد که اگر درخواستهای دولت لیبی برای مقابله با تروریسم در این کشور از سوی جامعه جهانی بی پاسخ نمی ماند اعمال این جنایات به صورت آزادانه به دست تروریستهای داعش در سرت و دیگر نقاط لیبی تداوم نمی یافت.

 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها