امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15197
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 104
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اصولگرایان بار دیگر پایبندی خود را به رای مردم و مردم سالاری دینی در انتخابات92 ثابت کردند، گفت: این درحالیست که فتنه‌گران در انتخابات 88 با هجمه به جمهوریت نظام، رای مردم را نادیده گرفتند.

وی با بیان اینکه اصولگرایان در انتخابات 92 ثابت کردند که رای مردم را در هر شرایطی محترم می‌دانند، تاکید کرد: در انتخابات88 برخی خواستار ابطال رای مردم بودند چون مطابق نظر آنها نبود اما اصولگرایان در انتخابات92 رای مردم را تکریم کردند؛ نظام همانگونه که سال76 از آرای آقای خاتمی و سال84 از آرای آقای احمدی‌نژاد حراست کرد در انتخابات 92 نیز از آرای آقای روحانی حفاظت کرده و خواهد کرد.

وی با اشاره به پیام تبریک نامزدهای اصولگرا به رئیس‌جمهور منتخب در اولین دقایق بعد از اعلام رسمی نتیجه انتخابات، گفت: نامزدهای اصولگرا با تبریک به رئیس‌جمهور منتخب، نمونه بارز رقابت اسلامی و اخلاقی را عرضه کردند که این رفتار آنها حاصل ورود اعتقادی به رقابت‌ انتخاباتی بود.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری برای همکاری با دولت، تاکید کرد: همانگونه در اظهارات آقای روحانی مشخص است، ایشان فردی معتدل با منش‌های اعتدال‌گرایانه است که امیدواریم این اعتدال در انتخاب اعضای کابینه نیز ظهور و بروز داشته باشد.

بذرپاش با بیان اینکه اصولگرایان دولت یازدهم را در مسیر خدمت رسانی به مردم و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی یاری خواهند کرد، اظهار داشت: امیدواریم با حضور نیروهای شایسته و کارآمد اصولگرا در دولت یازدهم، موفقیت‌های مناسبی عاید دولت و مردم شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها