امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 151988
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۳۲
تعداد بازدید: 392
به گزارش پیروان مــوعــود ، در حکم آملی‌لاریجانی خطاب به دادستان جدید انتظامی قضات که پیشتر سمت معاونت قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران را ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، در حکم آملی‌لاریجانی خطاب به دادستان جدید انتظامی قضات که پیشتر سمت معاونت قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران را به‌‌عهده داشت، آمده است: به‌موجب این حکم به سمت دادستان انتظامی قضات منصوب می‌شوید. امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت‌های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستم‌دیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار دهید و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشید.

رئیس دستگاه قضا همچنین با صدور حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین احمد شفیعی دادستان سابق انتظامی قضات را به‌عنوان مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب کرد. متن حکم آملی لاریجانی خطاب به شفیعی به این شرح است: به‌موجب این حکم به سمت مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب می‌شوید. امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت‌های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار دهید و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشید.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها