امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - 2020 July 11
۱۳:۱۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 152
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 469
احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: منطقه 4 آزادراه تهران _ شمال به طول 20 کیلومتر از ...

احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: منطقه 4 آزادراه تهران _ شمال به طول 20 کیلومتر از مرزن ‌آباد آغاز شده و تا چالوس ادامه می‌یابد.

وی با بیاناحمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: منطقه 4 آزادراه تهران _ شمال به طول 20 کیلومتر از مرزن ‌آباد آغاز شده و تا چالوس ادامه می‌یابد.

وی با بیان اینکه قطعه 4 آزادراه 4 دستگاه تونل به طول 1700 متر دارد، تأکید کرد: قبل از نوروز 1392 تمام خط‌کشی‌های مسیر انجام و روشنایی‌ها نصب شد.

صادقی تصریح کرد: در راستای کاهش ترافیک خودروها پس از خروج از این آزادراه و ورود به مرزن آباد، محور قدیم تعریض شده است ‌تا میزان ترافیک کاهش یابد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مزایای قطعه 4 که 20 کیلومتر طول دارد، توضیح داد: کاهش یک ساعته سفر، صرفه‌جویی سالانه 15 میلیارد تومان سوخت و کاهش هزینه‌های تصادفات رانندگی به میزان 20 میلیارد تومان از مزایای قطعه 4 آزاد‌راه است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل افزود: در این قطعه پل «روشن دره» به عنوان یکی از پل‌های اصلی این آزادراه توسط متخصصان ایرانی به بهترین نحو طراحی و احداث شد.

صادقی یادآور شد: این قطعه آزادراه به دستور رئیس‌جمهور و با تلاش وزارت راه و شهرسازی تا قبل از نوروز 1392 تکمیل شد تا مسافران نوروزی بتوانند از این مسیر استفاده کنند.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها