امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152001
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۳۴
تعداد بازدید: 468
در بدو شهادت جهاد عماد مغنیه، شبکه ی العربیه اقدام به نشر خبری نمود، با این عنوان که: والده ی شهید، خواهر سردار حاج قاسم سلیمانی است و جهاد خواهر زاده ی این سردار ایرانی بوده و نیز این موضوع را اضافه کرد که خواهر ایشان سالها پیش به شهادت رسیده اند.

 

به گزارش پیروان مــوعـود پایگاه اطلاع رسانی شهید جهاد مغنیه نوشت: در بدو شهادت جهاد عماد مغنیه، شبکه ی العربیه اقدام به نشر خبری نمود، با این عنوان که: والده ی شهید، خواهر سردار حاج قاسم سلیمانی است و جهاد خواهر زاده ی این سردار ایرانی بوده و نیز این موضوع را اضافه کرد که خواهر ایشان سالها پیش به شهادت رسیده اند.

انتشار این خبر شیطنت آمیز که بلافاصله بعد از شهادت جهاد برای ارتباط دادن اقدام تروریستی صهیونیست ها به ایران و عملیاتی برای زهر چشم گیری از حزب الله هدف گیری شده بود، ابتدائا” بدلیل بی اطلاعی عموم برای عده از مخاطبان جلب نظر نمود اما با گذشت اندک زمانی پس از رسانه ای شدن خبر حضور والده ی شهید و کشف هویت لبنانی وی، نقل این شایعه خاموشی گرفت. با گذشت زمان و با انتشار چند عکس دیگر از شهید جهاد مغنیه و سردار حاج قاسم سلیمانی که بدلیل ارتباط دوستانه و خانوادگی شهید عماد و سرلشگر سلیمانی در گذشته بود، این شایعه رنگ دیگری به خود گرفت و عنوان ازدواج جهاد با یکی از اقوام سردار را پیدا کرد.

که پس از تحقیقات از منابع موثق و پیگیری از نزدیکان و خانواده ی ایشان، این شایعه ی خبری نیز به جد تکذیب گردید. متاسفانه این قبیل شایعات که تنها خوراکی برای افزایش مخاطبان شبکه های معاندی چون العربیه است، دستمایه ی برخی از سایت ها و صفحات شخصی شده است که هدفی جز تخریب چهره ی این شهید بزرگوار را در سر نمی پرورند. امید است با آگاهی مخاطبان فهیم و دوستداران عزیز ایشان، از گسترش این گونه اکاذیب و شایعات خبری جلوگیری شود.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها