امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15203
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 74
احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نتیجه انتخابات ...

احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و تمکین اصولگرایان به آن گفت: اصولگرایان با توجه به اینکه ساز و کار انتخابات و رای مردم را محترم می‌داند نتیجه انتخابات را پذیرفتند اما در سال 88 در حالی برخی اصلاح‌طلبان به نتیجه تن ندادند که همان ساز و کار امروز نتیجه انتخابات را به نفع آنها کرده است.

وی با بیان اینکه انتخابات 88 و 92 در یک ساز و کار مشخص برگزار شد، افزود: برخی که نتیجه را مطابق نظر و خواست خود نمی‌دانستند نتیجه انتخابات را نپذیرفتند اما اصولگرایان فارغ از نتیجه به رای مردم احترام گذاشتند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی درباره انتخاب حجت الاسلام روحانی به عنوان رئیس‌جمهور منتخب گفت: آقای روحانی فردی معتدل و به نوعی اصولگراست که از اصلاح‌طلبان معتدل و اصولگرایان در انتخابات استفاده خواهد کرد.

وی با بیان اینکه اعلام آمادگی اصولگرایان برای همکاری با دولت یازدهم برای آقای روحانی یک فرصت است، تصریح کرد: اصولگرایان معتدل و کارآمد از جمله افرادی هستند که می‌توانند با حضور در کابینه آقای روحانی، دولت یازدهم را یاری کنند.

بخشایش اردستانی با بیان اینکه اصولگرایان در انتخابات یازدهم «توهم قدرت» داشتند، تاکید کرد: اشتباهی که موجب شکست اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری شد، هجمه آنها به جریان آقای احمدی‌نژاد بود.

وی افزود: وقتی در سال آخر فشار اصولگرایان به دولت افزایش یافت قشر خاکستری که همراه اصولگرایان و آقای احمدی نژاد بودند به آقای روحانی رای دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها