امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15206
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده با تشکیل جلساتی، رسیدگی به طرح اصلاح تبصره 1 ماده 69 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت را ادامه می‌دهند و سپس به بررسی لایحه نحوه تعیین تکلیف اقلام سنواتی پیش‌پرداخت‌ها و علی‌الحساب‌ها و لایحه ترکیب اعضای و شرح وظایف شورایعالی بیمه سلامت کشور می‌پردازند.

بررسی طرح ایجاد حساب ویژه حمایت از تولید ملی و اتخاذ تصمیم نسبت به پرسش محمدحسن آصفری نماینده اراک از سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دیگر دستور کار این کمیسیون است.

همچنین عصر روز سه‌شنبه نشست مشترکی بین کمیسیون برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه مجلس در راستای اجرای تبصره ماده 84 قانون آیین‌نامه داخلی مجلس برگزار می‌شود.

در تبصره ماده 84 آیین‌نامه داخلی مجلس آمده است: مقرری و هزینه‌های نمایندگی در هر سال در جلسه مشترک هیئت رئیسه با کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با رعایت مقررات مالی مجلس به تصویب می‌رسد. نمایندگان مجلس می‌توانند حقوق و مزایای خود را از مجلس دریافت ‌نمایند. قبل از تصمیم مجدد در هر دوره به صورت علی‌الحساب مطابق مصوبه دوره قبل عمل می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها