امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152063
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۱۸
تعداد بازدید: 370
به گزارش پیروان مــوعــود، این بازیگر پیشکسوت معتقد است: این تکنولوژی‌ها برای ما که مسن هستیم به هچ وجه قابل درک نیست. اصلا خوشایند نیست که ...

به گزارش پیروان مــوعــود، این بازیگر پیشکسوت معتقد است: این تکنولوژی‌ها برای ما که مسن هستیم به هچ وجه قابل درک نیست. اصلا خوشایند نیست که ارتباطات محدود به لمس صفحه‌های گوشی شده است؛ در صورتی که آدم دلش می‌خواهد وقتی با کسی حرف می‌زند صدایش را بشنود و عکس‌العمل طرف مقابلش را ببیند.

ثریا قاسمی ادامه داد: گاه در ارتباطی که محدود به صفحه‌های گوشی است، آدم اصلا نمی‌تواند بفهمد طرف مقابلش چه حسی دارد، عصبانی است یا خوشحال.

وی تصریح کرد: من تکنولوژی و به دنبال آن حاشیه‌های کاری‌ام را دوست ندارم. اصلا دوست ندارم از این و آن خبر بگیرم و همچنین دوست ندارم دیگران از من خبر بگیرند!

او درباره نظارت بر شبکه‌های اجتماعی هم بیان کرد: من اصلا مخالفم آدم سرش را در خانه همسایه کند! هر کسی زندگی خصوصی خودش را دارد و خود می‌داند چطور باید زندگی کند. من اصلا این دخالت‌ها و اتفاقات که گهگاه می‌شنوم را نمی‌فهمم. سرک کشیدن در کار مردم به هیچ وجه خوب نیست.

ثریا قاسمی که هم اینک مشغول ایفای نقش در سریال «پشت بام تهران» است، درباره‌ی نقش خود در این سریال گفت: من نقش مادربزرگ سریال را دارم که آقای دیرباز نقش اولش را بازی می‌کنند. مادربزرگ ایشان هستم و پیرو یکسری مسایل و مشکلاتی که برای این آدم پیش می‌آید، مادربزرگ قصه هم به دلیل رابطه عاشقانه با نوه‌اش، درگیر گرفتاری می‌شود. در این سریال شخصیت اصلی مادر ندارد و به همین دلیل ارتباط تنگاتنگی از نظر مهر و محبت میان مادربزرگ و نوه وجود دارد.

او درباره‌ی مدت تصویربرداری سریال «پشت بام تهران» هم اشاره کرد: یک هفته است که این سریال را شروع کرده‌ایم. حدود سه، چهار ماه تصویربرداری داریم و ان‌شاءلله از شش ماه دیگر از شبکه یک پخش می‌شود.

 سریال «پشت بام تهران» نوشته‌ی سعید نعمت الله و به کارگردانی بهرنگ توفیقی است. کامبیز دیرباز، ثریا قاسمی، آزاده صمدی، لیندا کیانی، بهزاد فراهانی و مجید واشقانی در این سریال که برای شبکه یک تهیه می‌شود، نقش آفرینی می‌کنند.

 

منبع: ایسنا

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار