امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152072
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۳۷
تعداد بازدید: 298
به گزارش پیروان مــوعــود ، این نشست خبری روز یکشنبه برگزار شد تا آخرین خبرهای مربوط به بازی ستارگان ایران و ستارگان فوتبال جهان را که جمعه ششم ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، این نشست خبری روز یکشنبه برگزار شد تا آخرین خبرهای مربوط به بازی ستارگان ایران و ستارگان فوتبال جهان را که جمعه ششم شهریور ماه در ورزشگاه آزادی و به نفع جامعه حمایت از بیماران ام‌اس ایران برگزار می‌شود، اعلام کند. 

از آنجا که رنگ جامعه بیماران ام‌اس ایران نارنجی است، از شرکت کنندگان در این مراسم خواسته شده تا با لباس نارنجی یا پرچم‌هایی به این رنگ در مراسم شرکت کنند. 

از برنامه های این نشست رونمایی بلیت اول این مسابقه بود که به همت عالی و به نفع بیماران ام اس، فروخته می‌شود. در ضمن یکی از 10 بلیت اول این مسابقه که آن‌ها هم قرار است به صورت همت عالی و به نفع بیماران ام‌اس ایران فروخته شوند، در همین مراسم به قیمت 5 میلون تومان از سوی دکتر جمالیان یکی از خیران حاضر در مراسم، خریده شد تا مبلغ آن به جامعه بیماران ام اس اهدا شود. 

این مسابقه جمعه ساعت 19 در روزشگاه آزادی برگزار می شود و اولین گروه ستارگان شامل روبرتو کارلوس، فیگو و خواکین رومئو پنج شنبه ساعت یک بامداد وارد ایران می‌شوند. بقیه تیم بامداد جمعه به ایران می‌رسند تا بتوانند حدود ظهر کمی تمرین کنند و غروب به میدان بروند. 

در این مراسم گفته شد ویژه برنامه 90 پنج شنبه شب پخش زنده‌ مراسم استقبال از این ستارگان را از تلویزیون پوشش می‌دهد. 

قیمت بلیت این مسابقه که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، مثل روزهای معمولی و به قیمت مسابقات لیگ عرضه خواهند شد. 

تیم فوتبال ستارگان جهان سال‌هاست تشکیل شده و برنامه آنها چنین است که هر ماه به یک مناسبت ، در یک کشور دنیا وارد زمین می‌شود تا به نفع آسیب دیدگان از یک رویداد، توپ بزند. حمایت از بیماران مبتلا به ابولا در آفریقا یکی از جدیدترین برنامه‌های آنها بود. 

میشل سالگادو از اسپانیا، روبرتو کارلوس از برزیل، فابیو کاناوارو از ایتالیا، ویتور بایا از پرتغال، مارسل دسایی از فرانسه، لوییس فیگو از پرتغال، ادگار داویدز و کلایورت از هلند ، فرناندو کوتو از پرتغال، فرناندو هیه‌رو از اسپانیا، بودو الگنراز آلمان، گایزکا مندیتا از اسپانیا، پدرو پائولتا از پرتغال، کریستین کارمبئو از فرانسه، از دیگر چهره‌های دیگر تیم ستارگان هستند که در مرحله دوم و بامداد روز جمعه وارد ایران می‌شوند. 

این نشست در مجتمع پالادیوم که یکی از حامیان جامعه حمایت از بیماران ام اس است برگزار شد.

منبع: ورزش سه

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها