امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15209
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 176
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار اعضای اتحادیه‌های تجاری، صنعتی و تولیدی کشور، با ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار اعضای اتحادیه‌های تجاری، صنعتی و تولیدی کشور، با تقدیر از نیروهای ارزشمندی که در بخش‌های صنعت، تجارت و تولید سعی می کنند تا نیازهای جامعه را با امکانات محدود تأمین کنند، اظهارداشت: شرایط امروز تولیدگران، نیروهای کار و صنعتگران سخت است و باید با استفاده مناسب از منابع متعدد ارزشمند انسانی و مدیران مجرب موجود، به تدریج مشکلات بخش‌های تولید و صنعت را رفع و موانع صدور خدمات فنی و تجارت را مرتفع کنیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به تأکید سیاست‌های سند چشم‌انداز و برنامه‌های پنج ساله توسعه کشور بر لزوم کاهش ده درصدی وابستگی کشور به درآمدهای نفتی گفت: از ابتدا، مبنای سیاست‌های اقتصادی بر این بود که درآمدهای نفتی حاصله، صرف تقویت بخش‌های تولیدی، صنعت و کشاورزی شده و بخشی از مازاد درآمدها نیز برای شرایط بحرانی کشور ذخیره شود ولی متأسفانه در سالهای اخیر به جای حمایت از تولید، واردات مورد توجه قرار گرفت.

عضو مجلس خبرگان، با توجه به تغییر مدیریت اجرایی کشور در حماسه سیاسی 24 خرداد گفت: امیدواریم در دولت جدید، نیروهای کیفی و مجرّب در بخش‌های صنعت و تولید بکار گرفته شوند تا مشکلات موجود در این بخش‌ها به تدریج رفع شود.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی افزود: انتظار می‌رود رئیس جمهور جدید از فرصتی که در این دوره در اختیار دارند به نحو احسن استفاده کرده و با مطالعه دقیق و استفاده از افراد متخصص و مخلص که پیش شرط تغییر و تحول شرایط موجود است، بتواند همراه با رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی، ارزش‌های دینی، ملی و انقلابی مردم را تقویت کرده و امیدی را که در دلهای آنان ایجاد شده است، تقویت و تداوم بخشد.

در ابتدای این دیدار آقایان داود رشیدی، رفیع برزگر و نورالدین مهری از جامعه صنعتگران و تولیدکنندگان کشور در سخنانی جداگانه با تبریک اعیاد شعبانیه و خلق حماسه سیاسی انتخابات 24 خرداد ماه توسط مردم، گزارشی از مسائل و مشکلات موجود در بخش‌های صنعت و تولید را ارائه کردند و خواستار راهنمایی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای برون‌رفت از این مشکلات شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها