امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152140
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: 332
مدیر مسئول کیهان در ادامه به نمونه‌هایی از تلاش اخیر حریف اشاره کرد و گفت: این نمونه‌ها و شواهد فراوان دیگری حکایت از آن دارد که ...

مدیر مسئول کیهان در ادامه به نمونه‌هایی از تلاش اخیر حریف اشاره کرد و گفت: این نمونه‌ها و شواهد فراوان دیگری حکایت از آن دارد که «نفوذ» و «تحریف امام» دو محور اصلی مورد نظر دشمن است که برای زمینه‌سازی توطئه بعدی روی آن تمرکز کرده است. از این روی، دروازه‌بانی خبر، در دست داشتن نقشه راه خودی، کشف نقشه راه دشمن و حساسیت نسبت به تحریف بینش و منش امام راحل(ره) از جمله وظایف خطیری است که رسانه‌های متعهد و مردمی برعهده دارند.

مدیر مسئول کیهان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگرچه یکی از خصوصیات نفوذی‌ها در کلام خدا، خلوت آنان با دشمنان است و شاید کشف آنچه میان آنها و دشمنان رد و بدل شده است به آسانی ممکن نباشد ولی آنان برای انجام مأموریت خود ناچار به اظهارنظر و عملکرد متناسب با مأموریت خود هستند و این دقیقاً همان نقطه‌ای است که می‌توان نفوذی‌ها را شناخت. شریعتمداری گفت: خدای متعال در سوره مبارکه محمد(ص) خطاب به پیامبر اکرم(ص) می‌فرماید؛ «اگر بخواهیم، آنها- منافقین و نفوذی‌ها- را به تو نشان می‌دهیم تا آنان را با قیافه‌ها و چهره‌هایشان بشناسی، هرچند می‌توانی آنها را از طرز سخنانشان شناسایی کنی» یعنی این نفوذی‌ها وقتی زبان به اظهارنظر می‌گشایند و یا موضعی اتخاذ می‌کنند می‌توان مواضع آنها را با نسخه اصلی یعنی همان نقشه راه مقایسه کرده و انحراف آن مواضع با خط اصلی را تشخیص داد، مثلاً شما نمی‌دانید که در جریان فتنه ۸۸ فلان شخص در روابط پنهان خود از وزارت خزانه‌داری آمریکا خواسته است تا تحریم‌ها را علیه ایران افزایش دهد یا فلان عده از مدعیان اصلاحات به اوباما نامه نوشته و او را به فشار بر مردم کشورشان ترغیب کرده‌اند. ولی وقتی مواضع آنها را با نقشه راه نظام که همان خط امام و رهبری است مقایسه می‌کردید به وضوح می‌دیدید که با این خط زاویه‌ای ۱۸۰ درجه‌ای دارند.

وی افزود: فتنه ۸۸ یک پروژه سوخته است و قابلیت تکرار ندارد ولی کینه‌توزی مثلث آمریکا، اسرائیل و انگلیس که مدیریت فتنه را برعهده داشتند ادامه دارد. بنابراین باید نسخه جدید توطئه دشمن را کشف کرد.

در ادامه این نشست ابتدا مرتضی طاهری، محسن طاهری و میثم نادی از مداحان اهل بیت علیهم‌السلام به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع) مدیحه‌سرایی کردند و سپس با حضور احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین و بصیری مسئول بسیج رسانه کشور و معاونین ایشان ضمن بزرگداشت سالروز ولادت امام رضا(ع) از خانواده‌های شهدای رسانه شهید صادقیان، شهید مهدوی، شهید ایل‌بیگی و مهاجری (مادر دو شهید) تقدیر به عمل آمد.

ضمناً به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و دهه کرامت، به ۵ نفر از خواهران خبرنگار خانم‌ها؛ رمزی (از خبرگزاری تسنیم)، کرانی (از خبرگزاری دفاع مقدس)، ثنایی (از روزنامه جوان)، فلاحی (از خبرگزاری فارس) و طاهریان از (خبرگزاری دانا) نیز هدایایی تقدیم شد.

 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار