امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152165
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 399
به گزارش پیروان مــوعــود، الدار کورتانیدزه، قهرمان سابق کشتی آزاد گرجستان که به عنوان میهمان ویژه در مراسم روز تولد جهان پهلوان تختی که به عنوان روز ...

به گزارش پیروان مــوعــود، الدار کورتانیدزه، قهرمان سابق کشتی آزاد گرجستان که به عنوان میهمان ویژه در مراسم روز تولد جهان پهلوان تختی که به عنوان روز کشتی نامگذاری شده است، حضور داست، با بیان این مطلب افزود: همزمان با شب تولد جهان پهلوان تختی که مورد احترام تمام کشتی دوستان در سراسر جهان است به ایران سفر کردم و خوشحالم که در جمع قهرمانان کشتی ایران در جشن تولد این مرد بزرگ حضور داشتم.

دارنده 2 مدال طلا و 2 نقره جهان ادامه داد: تختی یک مرد بزرگ است و نامگذاری روز تولد وی، بعنوان روز کشتی در ایران یک حرکت ارزشمند است. مردم بزرگترین سرمایه کشتی ایران هستند که به خوبی این رشته را می‌شناسند و هر بار که به ایران آمده‌ام، با مهمان‌نوازی مردم خونگرم ایران دلگرم شده‌ام.

دارنده 2 مدال برنز المپیک در پایان خاطر نشان کرد: ایرانی‌ها همیشه این شانس را داشته‌اند که قهرمان جهان شوند و وقتی کشتی‌گیران ما در مسابقات با یک کشتی‌گیر ایرانی مسابقه دارند، می‌گویم اگر بتوانیم پیروز شویم، کشتی‌گیرمان فینالیست می‌شود.

 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها